Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyust ajánlot...

Milyen fajtájú kutyust ajánlotok lakásba, egy négy fős családhoz, ahol van egy négy és fél éves kisfiú és jómagam, egy 13 éves lány is? VÁLASZOLJATOK, LÉGYSZI'!

Figyelt kérdés
Hamarosan lehet, hogy lehetőség adódik, hogy teljesüljön egy régi álmom (már vagy hét éves...). Nagyon régóta szeretnék kutyát, jól is bánok az állatokkal, a vidéki nagyszüleimnek is van két német juhásza, velük is nagyon jól kijövök. Most végre lehet, hogy veszünk egy kutyust, bár azért még jócskán győzködni kell a szüleimet...Ti milyen fajtájú, kicsi (logikus, hisz lakásba lenne) kutyát javasoltok a fent leírtak alapján hozzánk?Millió dolgot tudok az ebekről, úgyhogy nincs gond. Toy uszkár tetszene, kicsi és a szőre sem hullik annyira, de még a yorkshire terrier is tetszik. Melyiket válasszuk inkább?Melyik alkalmasabb szerintetek hozzánk?Ha van valakinek ilyen kicsi fajtájú kutyusa, írjon!!!Köszi!
2011. febr. 5. 10:35
 1/10 anonim válasza:
50%
Nekünk egy (két éves kislány és egy 7 éves kisfiú mellett) egy bishon havanese kutyusunk van, lakásban tartjuk, nincs kertünk. Szerintem azért tökéletes választás, mert nagyon családcentrikus, kevés a mozgásigénye, kicsi, és nagyon tud szeretni :)
2011. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, menjetek el a helyi menhelyre, adjátok elő az igényeiteket és ajánlanak majd 10-15 kutyust, amiből választhattok.


ha fajtakutyát akarsz, akkor meg számolj arra, hogy drága (100 ezer felett), ne olcsó, szaporított ebet vegyél, akinek hiányoznak a papírjai és akár beteg is lehet

2011. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Nekem yorkim van és írtó édes,sokan azt mondják hogy az divat kutya de ez nem igaz.Ugyanúgy lehet szeretni mint a többi ebet.Nagyon játékos most még kicsi ezért sokat pihen.Tanításához profi ember kell :D néha nagyon makacs.Megtanítottam neki hogy gyere ide! de csak akkor jön ha neki van kedve.

Én a yorkshire terriert csak ajánlani tudom mindenkinek!

Csak ha ilyet szeretnél figyelj oda rá nagyon! tanítsd meg neki ki a falkavezér!És figyel oda,mert nagyon makacs!:D

Üdv.: Anna

2011. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a bichon havaneset ajánlom:-) Nekünk is ilyen van, mi is lakásban tartjuk. Imádja a gyerekeket, nagyon játékos, nem hullik a szőre, ha rendesen ápolod. Mozgásigénye van, imád rohangászni, túrázni. Tündéri kutyus...
2011. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is yorkim van és keményen kell fogni...nem csoda hogy így viselkedik az elöző válaszolónál...ezért kell következetesen nevelni, és nem kell profira hagyatkozni! De ez minden kutyánál így van!!!! Ajánlom a yorkit! De a havanese és társai is kiváló választás!

Csivavát nem nagyon, hisz egygazdás kutyus. Uszkár terén nincs tapasztalatom!

2011. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10:47est értettem az előbb
2011. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha fajtatisztát szeretnél, akkor szerintem: Yorkshire terrier, Bichonok (Frisé, Bolognese, Havanese)


Ha menhelyi kutyua is jó:


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is a menhelyt ajánlom.


Ha pedig fajtisztát szeretnél, akkor semmiképp se szapórítótól vásárolj. [link]

Fajtát pedig az uszkárt tudom ajánlani.

2011. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok hasznos, kedves választ!! :)
2011. febr. 6. 13:51
 10/10 manuel doller válasza:
airdale terrier az egyik legjobb meg a fox terrier de nagy testű vagy kis testű?????
2014. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!