Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédomnál már megint...

A szomszédomnál már megint kutya van. Az előző kutyáit is beismerte, hogy megölte. (kb.9 éves kisfiú) Mit tehetek a kutyáért?

Figyelt kérdés

9 éve lakunk ebben a házban.Ezalatt az idő alatt több kutyát is kapott.Sajnos mindről kiderült,hogy titokzatos módon elhaláloztak.A legutóbb karácsony előtt egy yorki-tacsi keveréke volt.Azt mondta,hogy megfürdette,de nagyon meleg volt a víz és sebes lett.Próbálták bolhairtóval beszórni a sebeit,de elpusztult!!!!Érthetetlen.....Orvos persze nem látta és nem hinném,hogy oltva lett volna.Hozzáteszem 9 éves fiúról van szó aki a nagymamájával él.Rezzenéstelen arccal mesélte mindezt.

3 napja láttam,hogy kapott megint egy tacsi keveréket....Felháborító!!Mit tudok tenni??Van valamilyen ötletetek?Hogyan lehetne eltiltani,felelősségre vonni??

kutyatartó szomszéd..


2009. ápr. 29. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

a 9éves mocsok gyerek nyírja ki a kutyákat?

könnyen meglehet oldani ^^ amikor megy haza suliból v vhol elkapod amikor 1edül van és elmagyarázod neki kicsit durvábban h bezáratod intézetbe, teszel róla h soha ne legyen szép gyerekkora meg hasonlók ha nem hagyja abba amit csinál


ne félj durvábbra fogni a dolgot ha nemhagy nyugodni tegyél ellene a vénasszonnyal meg ne foglalkozz sztem 1ik se tiszta fialás


a kutyival nemtudom mit lehetne kezdeni max felhívsz 1 állatvédő egyesületet és elviteted velük a kutyát

2009. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre én szeretem a gyerekeket.Nekem is van,de ez már beteges... Hozzáteszem én biztosan kezeltetném,mert az nem normális viselkedés,hogy szinte mosolyogva,vagy rezzenéstelen arccal képes ilyenről beszélni egy gyerek.Sőt még okozója is volt!!Az ilyen emberekből mi lesz???
2009. ápr. 29. 13:50
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha nem jelentik be,hogy van kutyájuk és nincs beoltva akkor elvihetik ezzel az indokkal??Jó lenne...Már arra is gondoltam,hogy a gyámügynek is szólok,hogy nincs rendben valami a gyerekkel.....(elmondnám nekik pontosan mik történtek)...
2009. ápr. 29. 13:52
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

orvosi látlelet ellenében elviszik a kutyát ha nincs beoltva és nincs megfelelően gondozva, bár ha nem jelent veszélyt a környékre akk nemsokat tudnak tenni, legfeljebb elbeszélgetnek a öreggel meg az idióta unokájával


bizonyára látja ezeket a dolgokat, az állatokon éli ki magát mert tudja h kisebb az embernél és bármit megtehet velük, az fix h beteg a gyerek de sztem a vénasszony is ha nemlátja h miket csinál a jó életű gyerek


gyámügyön elmondhatod h mik a történések, nem veszíthetsz semmit :)

2009. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Szemét dög a hülyegyerek meg a vénasszony is. Istenem de odamennék és szétverném mind a kettőt. Szerencsétlen kiskutya. :@
2009. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Csáth Géza: Anyagyilkosság c művében is így kezdődött.

Az ilyen ellen tenni kell. Persze a törvény nem fog tenni semmi komolyat, mert gyerek és szegény áldozat. Engem nem érdekelne ki hány éves, kirónám az ilyenekre a legkomoylabb bűntetéseket. Mondjuk kár, hogy a halálbűntetés már nem létezik.


Amúgy az állatkínzókkal nem foglalkozik a legtöbb ember. Azt az egy dolgot senki sem gondolja át, hogy a gyilkosok állatokon gyakorolnak. Később majd lehet pont az ő gyereküket fogja kibelezni egy ilyen szadista állat.

Ezért kéne az ilyenekkel is komolyabban foglalkozni.

2009. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...Mindenképpen jelezni szeretném,mert úgy érzem valakinek meg kell védeni azt a kutyust végre.Jó lenne tudnom,hogy mikre hivatkozhatok még...

Ha még van ötletetek akkor kérlek írjatok még..

2009. ápr. 29. 14:10
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet. Aki már ilyen idősen állatokat kínoz, öl meg érzelem nélkül annál később komolyabb személyiségzavar is felléphet, sőt fel is szokott lépni. Én nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy mellettem lakik a jövő sorozatgyilkosa. Biztos, hogy rendőrségre mennék, nem állatvédőkhöz, az állatkínzás hál\'istennek BŰNCSELEKMÉNY! Mond meg nyugodtan, hogy azt gyanítod, a gyerek megölte a kutyáit. Aztán menj el a gyámügyre és és ott is add elő a történteket, tedd hozzá hogy a srác érzelmi világa több, mint sivár. Hátha javítóba zárják a kis r0hadékot!
2009. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
JELENTSD FEL ÉS KÉRD HOGY A GYEREKKEL KÜLÖN BESZÉLJEN EGY PSZICHOLÓGUS H MI TÖRTÉNT A KUTYÁIVAL! JÉZUSOM H LEHET EGY GYEREK ILYEN?! ÚRISTEN!!! HA NEM IS TE DE VERESD MEG A GYEREKET ÉS BESZÉLGESSENEK EL VELE!!!
2009. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elkapnám és jól elverném. Vagy rá küldenék valami hasonló korú gyereket.
2009. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!