Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyám a szekrényem...

Baj ha a kutyám a szekrényem alján alszik?

Figyelt kérdés
Van egy takaróm, nagypárna és kispárna a szekrény alján, ez ilyen tartalék. Egyszer nyitva felejtetem az ajtót és a kutyám bemászott, azóta csak ott hajlandó aludni éjszakánként. Lesz ettől baja, vagy megrághatja a ruháimat?
2009. febr. 8. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igen megtehetné éjszakai is de a kutyák többnyire akkor szoktak rossz fát tenni a tűzre mikor a gazdi nincs otthon vagy nem foglalkozik velük. Mintha bosszúbol csinálnák:D Az enyém normál körülmények között soha nem szed szét semmit, akkor szokott néha egyedül lenni mikor suliban vagyunk. Na akkor aztán beindul:D A multkor a kedvenc övemet tépte apró kis darabokra. Azért írtam, hogy nappalra zárd be az ajtót.
2009. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem . Ha te nem bánod akkor nyugodtan maradhat ott a kutyus!!!
2009. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mostanra már annyira kisajátította azt a kis kuckót, hogy az ágyneműmet kilökte, és egy kis pléden alszik ott bent. Csak akkor van zárva a szekrény ajtó, ha vendégek jönnek/vannak. Amúgy meg nincs egyedül, mert vagy a másik kutyám, vagy anyuék játszanak vele. Szeret ott lenni, biztonságot nyújt neki a hely. Ha majd nagyobb lesz, veszek neki fonott kosarat, vagy valami szivacsot, de amíg megrágná, addig nem érdemes. Eddig egyik ruhámat sem bántotta. Talán nem tetszik neki az öblítő illata.
2009. febr. 23. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!