Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha anyám nem...

Mit tegyek, ha anyám nem akarja ezt?

Figyelt kérdés
Nos, van egy palota pincsi kutyám, kan. Ő 1 éves. És én meg apum szeretnénk venni tavasszal hozzá egy kislány párt. Anyu nem akarja, mert hogy itt 2 kutya ne rohangásszon ( ugye szobakutyák ) de abba benne lenne, hogy kint az udvaron lenne mind kettő és akkor úgy legyenek.. De nekem szükségem van arra hogy ittbent legyenek a közelemben, nagyon szeretem a kutyákat.. Most mit csináljak?
2011. febr. 5. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád takarít a kutyák után, igaza van. Ha Te, még meggyőzheted!
2011. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
anyádnak igaza van...neki kell az ivartalanítást fizetnie, nem neked...
2011. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Akkor fordulj pszichológushoz, ha ilyen szükségleteid vannak, és amitől szerinted egy ajtó is képes megfosztani.
2011. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold a dolgot. A palotapincsi nem kinti kutya, szüksége van arra, hogy minél többet a gazdája mellett legyen. Mellesleg szerintem egy kistestű kutya sem való kintre, mert megfáznak.

Ne szúrj már ki a mostani kutyáddal azzal, hogy kiteszed őt a kertbe 1 év benti lét után...

Ja és legalább az egyik kutyát ivartalanítani kellene, hogy ne legyenek kölykök, az pedig nem olcsó mulatság + oltások, több kutyatáp stb.

2011. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el azt ami van!...ha szereted a kutyákat akkor szeresd azt amelyik már megvan és foglalkozz vele minnél többet(neveld felelősségteljesen, sétálatok sokat, tanítgasd és ismerd meg természetes igényeit mihamarabb!)
2011. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszönöm mindenkinek.
2011. febr. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!