Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhat a kutyám?

Mitől hányhat a kutyám?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem neki ropit,piros is volt közte(meg barna,attól nem volt baja) és azt vettem észre,hogy 2 darab után kb. 2-3x hányt!Mindent amit megevett...megszüntettem a piros ropit,utána nem volt semmi baja!Ma megint hányt meg tegnap este is,azt hittem,hogy tele ette magát,bár az is lehet!Kedden megyünk orvoshoz,egyébként élénk,vidám,kakil-pisil rendesen,alszik is,nem lázas,van étvágya,jó kedve van!Látszólag semmi gondja sincs.

3 és fél hónapos kölyök még,már csak 1+1 oltás kell neki.Az evés utáni ugra-bugra miatt lenne?


2011. febr. 6. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak 1-et kellene neki adnod? A miénkre is rá van írva, hogy közepes testű felnőtt kutyáknak nap 3-at lehet adni. Egy kölyöknek... Nem tudom mennyit, de lehet, hogy sok volt az adag
2011. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy nap egyet...és a második után volt a hányás!
2011. febr. 6. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az egyiknek olyan az összetevője, amit nem bír a gyomra, ne adj'Isten allergiás rá. Tényleg lehet az ugri-bugritól, ha evés után volt. Erre figyelj, főleg, hogy kölyök, előbb játék, futkározás, aztán a kaja. Még talán a nemsokára kezdődő fogváltás is lehet. Az én kutyámnál nagyon megijedtem, mikor hányt, alig múlt 3 hós, és máris fogat váltott.
2011. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hell-ikon ***** válasza:
100%

Színezett tápot, jutalom falatot ha lehet inkább ne adj a kutyádnak... a franc tudja, hogy mit használnak színezésre, lazán előfordulhat, hogy az váltotta ki a hányást.

Vagy az, hogy gyorsan behabzsolta.


Az én kutyám pl. a színezett cuccokat egyáltalán nem eszi meg. Hajdanán volt, hogy bepróbálkoztam ilyenekkel az eredmény pedig az volt, hogy megszagolta, otthagyta és úgy nézett rám, mintha azt kérdezné: "ezt a szart akarod megetetni velem? Azt lesheted." Nyilván érez benne valamit ami az orrának nem tetszik. Azóta nem is próbálkozom ilyesmivel.

2011. febr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon ***** válasza:
igen, 350 ft-ért vegyél neki inkább előrecsomagolt disznófület, vagy marhaínt. a fogait is tisztítja, és nincs benne semmi természetellenes anyag.
2011. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt túl szimpatikus,azóta nem is kap!Ma már nem hányt,viszont bújik a fogacska,lehet,hogy amiatt volt,de az orvosnak megemlítem!Most kapott még először színezett cuccot...és utoljára is!

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!