Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhat a kutyám?

Mitől hányhat a kutyám?

Figyelt kérdés

Most hányt reggel, de csak a kajája felét. Vitamint előtte kapott, lehet,hogy azt hányta ki? (öregedést megelőző vitamin). Amúgy jól van, játszani akart, nem levert. Mit lehetne csinálni? Mivel tudom pihentetni a gyomrát? A rizs jó? Vagy várjak holnapig, addig ne adjak semmit?

Amúgy most hányt először, szóval nem visszatérő, vagy ilyesmi.


2009. júl. 5. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyák könnyen hánynak, egy hányás nem jelent semmi rosszat. Ha többször előfordul, ha nem tud hányni, csak próbálja, és csak nyálat öklendez fel, ha megváltozik a viselkedése, akkor vigyétek orvoshoz.
2009. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj, köszönöm, megnyugodtam. Már idősebb kutya, úgyhogy még a széltől is féltem. De ez szerintem így a normális :)
2009. júl. 5. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A meleg miatt is lehet. A csirkehús+rizs+nyers reszelt sárgarépa. Igaz ez hasmenés ellen jó, de hányás ellen is ezt szokták javasolni. Egy kis diéta. Napi többszöri kisadagokban add neki oda. Ha nem múlik el vidd orvoshoz. Az orvos valszeg add inyekciót és tabletátt. Mi is ezt kaptunk, elmúlt.
2009. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!