Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhászom van minden...

Egy németjuhászom van minden rendben van vele azon kivül,hogy nem áll fel a füle csak az egyik! Fajtatiszta a kutyám?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ?ha még kicsi akkor semmi baj az én kutyám veszti és ugyan ez volt 3 hónapos korára mind a kettő füle égnek állt:)
2009. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kutyus nem attól lesz fajtatiszta, ha feláll a füle, hanem attól, ha mindkét szülője ugyanabból a fajtából van.
2009. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. az is lehet ha már el múlt 1 éves akkor lehet hogy porcerősítőt kell neki szedni lehet hogy nem elég erős a porc a fülébe
2009. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lehet! Nekem is németjuhászom van, de nagyon sok időbe telt mire úgy ahogy kiegyenesedtek a fülei, de még így is nagyon puhák maradtak! Gyengébbek a fülei mint a többinek!
2009. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

16-3-asnak igaza van!!


Az utolsó válaszoló voltam!

2009. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen!

a mi kutyánk törzskönyves Nj volt az egyik füle nem állt fel rendesen. amúgy meg ahogy írták a kortól is függ.van egy igazán jó fajta csonterősítő, sajnos nem tudom mi a neve.de elmész 1 kutyakajás boltba, szólsz az eladónak mutassa meg neked mi a választék. ne Bobit vegyél mert az elég gyenge. 2000-2500 Ft körül van az. én is holnap fogok venni olyat, mert az én kutyim füle meg kupírozva van.szóval próbáld ki szerintem igazán nem pénz ez érte.

2009. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de már lassan egy éves lesz!Utána is lehet szedni aporcerősitőt,egyéves kor után is használ?
2009. febr. 9. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincsen törzskönyvetek akkor fölösleges a kérdés hogy fajtatiszta-e...mert ez már sosem derül ki 100%-ra.


Akkor is remek társ lehet ha nem fajtatiszta vagy nem áll az egyik füle.


Ha jó tápot adsz neki akkor idővel valószínűleg megerősödik a porc...ha nem akkor vagy porcerősítőt adsz kiegészítésként, vagy átváltasz egy megfelelő tápra, ami már csak azért sem árt mert a nj. egy hd-val terhelt fajta, ami nem csak örökletes de környezeti tényezők, mint pl. a nem megfelelő táplálás hatására is kialakulhat. A kutya hirtelen nő, az izületek és csontok nem bírják a megnövekedett terhelést és eldeformálódnak.


Vagy jó táp, vagy kalcium és porcerősítő kiegészítés!

2009. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
neki nincs törzskönyve de láttam apukát anyukát és nekik van
2009. febr. 10. 16:02
 10/10 A kérdező kommentje:
És ilyen porcerősitőt hol tudnék könnyes én nem tul drágán beszerezni?lécci ijrátok meg!(persze oja ami nem tul drága de jó)
2009. febr. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!