Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szökik el a kutyám?

Miért szökik el a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kint volt az utcán sikerült visszahoznom azóta láncon van mert nem tudtam, hogy hol szökött ki ma elengedtem egy kicsit szaladgálni és már menni is akart de a hátsó udvaron megtaláltam a helyet ahol kiszökött már besötétedett és nem tudtam megcsinálni de holnap befejezem! Arra lennék kíváncsi, hogy miért szökött el?

Nagyon jó helye van és nagyon nagy az udvar ahol bármikor tud szaladgálni rendesen van etetve és nem értem, hogy mi nem jó neki! Lassan 10hónapos lesz, elég nagy testű, fiú és Golden és Labrador keverék!


2011. febr. 7. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%

ivartalanítás? lehet tüzelő szuka van a környéken...

amúgy meg, a kutya magában nem rohangál az udvaron, vidd el sétálni, játszál vele, kergetőzzetek, labdázzatok... akkor nem fog unatkozni, meg szükni

2011. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincsen ivartalanítva és hát sétálni nem tudom vinni mert azt nem tud elég rossz kutya és annyira húz hogy már csak barátnőimmel tudom elvinni mert 12 éves vagyok! De az udvarom szoktam vele frizbizni, labdázni meg sokat játszok vele és az udvarom apukám dolgozik és fel van ásva a föld és a kerítésnél meg nem lett elég nagy léc odarakva de azt én is megcsinálom odarakok egyet nem nagy ügy!
2011. febr. 7. 19:43
 3/21 hunter_girl ***** válasza:
42%

ivartalanitsátok mielött ebböl a szökdösésből kiskutyák is lesznek!Meritsd ki a kutyád agyilag és mozgásilag is.

Én 13 éves vagyok,és boxerem van és nyugodtan kiviszem sétálni...de ő inkább szereti az udvart mert itt játszok vele az utcába meg csak járkálunk...

Ha a szomszédod vagy az utcában tüzelő szuka van akkor szerintem legyen addig megoldás a kennelbe zárás ne a láncra kötés!

2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De én nem tudom kivinni mikor kivittem olyan sebekkel jöttem vissza bőrpóráza van és felsértette a kezem meg őt nem bírom el!!! Majd nyáron még próbálkozok!
2011. febr. 7. 19:56
 5/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem nyáron majd ha jobb idő lesz mert most volt a jég is tuti, hogy útközbe estem volna párat a jegen! Ugye nem csináltam rosszat, hogy éjszakára megkötöttem? Ha nem kötöm meg akkor elszökik! De holnap már nem így lesz!
2011. febr. 7. 20:00
 6/21 A kérdező kommentje:
És nem tudom kennelbe zárni de holnap nem is én majd inkább apukám nagyon jól megcsinálja azt a helyet ahol kiment és akkor nem tud elszökni! Csak azt szerettem volna tudni, hogy most én nem foglalkozok vele eleget vagy milyen okból szökik el!
2011. febr. 7. 20:05
 7/21 hunter_girl ***** válasza:
29%

Akkor kutya sulit ajánlok... vagy elöször jól fáraszd le az udvarba utána probáld meg kint sétáltatni. Ha nagyon húz akkor probáld vele azt a módszert amit nekem is ajánlottak amint megelöz vagy húz rögtön fordulj meg vele.... kicsit fura módszer hisz egy ideig biztos keringőzni fogtok.... de sokak szerint hasznos :)

De ezt megprobálhatod elöször az udvarba is :)

Remélem segitettem ... ha igen kérlek egy zöld hasznosat ^^

2011. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kaptál egy zöld hasznosat meg fogom próbálni azt a módszert de csak akkor húz nagyon mikor kiviszem kb 5percig tart utána úgy elfárad, hogy már nem bír húzni és egy óra séta után pedig már nagyon jól viselkedik van egy nagy füves rét a közelünkbe oda szoktam vinni csak sajnos elendesni nem tudom ezért pórázon futok vele! Jó futó vagyok és sokáig bírom!:) Meg bartnőmmel váltogatjuk egymást!
2011. febr. 7. 20:29
 9/21 marcipanfelho ***** válasza:
ha nem tudsz vele kimenni sétálni mert húz, akkor nem az a megoldás, hogy akkor ki se megyek vele. Próbáld megnevelni. Vagy gyakorolj vele az udvarban, vagy inkább menj el egy kutyaiskolába. Ott mindent megtanulsz te is meg a kutyád is, ráadásul a Goldik nem hülyék, szal sztem nem lesz annyira nehéz dolgod vele. A szökésnek pedig több oka lehet. Lehet hogy kap kaját meg jó helye van, de amíg nem sétálsz vele vagy nincs ivartalanítva addig elvágyódik :D kinnt azért sokkal izgalmasabb neki...
2011. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 hunter_girl ***** válasza:
0%

Az utolsó válaszoló leírta szinte úgyanazt amit én :)

remélem sikerül a kutyusoddal elérni hogy ne húzzon ^^

Ha viszont semmi kép nem sikerül akkor azonnal kutyasuli. :D

2011. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!