Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskó vélemények?

Törpe tacskó vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek, de mindegyik amelyikkel találkoztam, nagyon morgós volt:-( Nem láttam még jól szocializált törpe tacsit:-( Mit gondoltok?
2011. febr. 7. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Pedig van! Ismerek egyet. Nem a kutya hibája, ha "morgós"
2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
nekünk normál méretű tacsink van, és nagyon kis édes. bár régen, mikor fiatal volt, nem szerette a gyerekeket, morgott is rájuk, de ez majdnem minden tacsira érvényes, hogy nemszeretik őket. mostmár elmegy mellettük így 13 évesen, de még totál fitt, rohangál összevissza szép vékony, nincs elhízva és nagyon kis drága, én nagyon szeretem.
2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tacskók: [link]
2011. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
ja és még valami, a felnőtt embereket csak itthon ugatja meg, ha valaki jön, de hát őrzi a házat:D az utcán el van velük, oda is megy hozzájuk. a kutyákkal viszont nincs kibékülve, mikor kicsi volt többet játszott velük, de mostmár azok mellett is csak elmegy. a macskákat iszonyat utálja, szerintem széttépné ha elkapna egyet:D kis nyomi. de én nagyon szeretem, és ő is nagyon szeret mindenkit. én csak ajánlani tudom.
2011. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

a mi tacsink szerette a gyerekeket^^

és a saját cicáinkkal együtt aludt, a szomszédékét mind megkergette :D

2011. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
nem azt mondtam hogy az összes gyűlöli a gyerekeket, de legtöbb nem szereti őket... a tiétek kivétel:) mondjuk mikor kaptuk mi is úgymond kicsik voltunk, én voltam 8 éves, minket sose morgott meg meg hasonló.
2011. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, nagyon agresszív egyaránt kutyákkal és emberekkel is.Mindenre ugat, állandóan harap.
2011. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem is egy tacsit ismerek, aki nagyon jól nevelt, játékos. Az idegeneket megugatja, de ha bent vannak, barátságos. Igazából akiket én ismerek, ők a macskákkal állnak hadilábon, de senkire nem morognak.
2011. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint van ilyen meg olyan is. Általában nevelés kérdése:-)
2011. febr. 10. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
nekünk volt 2 is,aranyosak voltak,de ha simogatta őket az ember,úgy nyüszítettek,mintha verték volna őket!teljes hangerővel tutultak,mindenki megszólt,miért bántom a kutyát...az már csak mellékes hogy mások mérgezték meg...de elhatároztam,többet olyan nem kell.azóta normál méretű tacsi van,azzal nincs probléma :)
2011. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!