Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tart a kutyáknál a...

Meddig tart a kutyáknál a tüzelés?

Figyelt kérdés

(kan kutya, 12 éves, két éve nem tüzelt, meg is nyugodtunk, előtte nagyon nehéz volt bírni vele,

most rájött a tüzelés és 3 napig alig volt itthon, kiszökött, most úgy oldottuk meg, hogy elvittük mamáékhoz, ott nem tud kiszökni)


2011. febr. 9. 12:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem vált életformává a szökés, az elmúlt két évben semmi baja nem volt, nem ment el itthonról, de pár hónapja a szomszédban szuka van és azt látja, hogy „ csinálják” beindult ő is.

12 éves és féltem az ivartalanítástól.

A kerítést megakarjuk csinálni, de nagyon költséges és nagy az udvar, kert..

Van kerítés, de az egészet betonozni kéne, hogy megmaradjon..

De mihelyt tudjuk megoldjuk, kisebb beton kerítést csinálunk neki..

2011. febr. 9. 13:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy 12 éves kutyát én is féltenék már ivartalanítani.

Ráadásul ennyi év alatt, ha kiszökött egy tüzelő szuka miatt, akkor valószínű, hogy valakinél be is próbálkozott (esetleg sikerrel is). Ha így van, akkor ugyan úgy fog reagálni a tüzelő szukára, mint előtte.

Mivel egy yorkiról van szó: addig is, míg nem jó a kerítés: miért nem lehet a házban elkeríteni egy részt, amíg nem vagytok otthon? Olcsóbb, mint az egész kerítést kicserélni.

2011. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is mindig ezt csinálta. Szétbontotta a kerítést, átmászott rajta, szerintem még repülni is megtanult. :) Nem evett, folyton sírt, ugatott, és szenvedett. Ivartalanítva lett ősszel, azóta semmi ilyen baj nincs vele szerencsére. Idén lesz 4 éves amúgy.
2011. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!