Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi alegolcsóbb szobakutya...

Mennyi alegolcsóbb szobakutya ára és melyik ez a kutya?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért nem osztanám teljesen az előző hozzászólók véleményét. Mi két éve vettük a havanese kutyusunkat, igaz, vidékre mentünk érte, ott 35.000 Ft volt, és a törzskönyv még tízezer, ha kérjük. Kértük, meg is kaptuk. A kutyus akkor 8 hetes volt, egészséges, fiú, szép rajzolatú és azóta sincs vele a világon semmi probléma, kedves, ragaszkodó jószág. Láttuk a tenyészetet, hát maximálisan miden meg volt adva a kutyuknak, tiszta, száraz meleg hely elkülönítve a lakásban, a nagyon pici kölykök fölött infralámpa stb... De a többieknek két dologban teljesen igaza van: a kutyatartás mocsok drága dolog, még a 6 kilós kutya (minőségi) kajája is legalább tízezer egy hónapban (én se hittem volna, de utánaszámoltam), az állatorvos, az oltások, a kutyafodrász, a nyakörv. a póráz, a hám... és még beteg se volt, ez csak az alap.

A másik: örökbe fogadni ingyen van, legfeljebb némi ajándék, és ivartalanítva, egészségesen, tisztán kapsz egy szobatiszta, nagyon kedves állatot, amit megmenthettél (akár magadnak is). És legalább látod, milyen felnőttként, mekkora, milyen színű stb.

Gondold át még egyszer, ne az ár vezessen. Ez nagy felelősség.

2011. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!