Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a fajta tiszta...

Mennyibe kerül a fajta tiszta csau-csau?

Figyelt kérdés

Mondjatok árat meg,hogy hol lehet venni.

Mien fajta ez a kutya? Köszönöm


2011. febr. 9. 21:23
 1/10 anonim válasza:
9%
Nekem van egy kutyusom, nem csau-csau de tudok ajánlani valamit hogy honnnan vegyél. Az express.hu-n van egy olyan hogy állatok és kiválaszthatod hogy kutya csau-csau majd hogy mennyiért vennél, és akkor kiad valamennyit megnézed mindet kiírod a telefon számot fölhívod és egy hét múlva már lehet is egy édes kiskutyád :)
2011. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszike.:)) megnézem majd.
2011. febr. 9. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a vásárlási módot nagy nagyon nem ajánlom, amit előttem írtak le. Jó esélyed lenne rá, hogy egy beteg és/vagy nem is fajta tiszta kutyát szerezz be magadnak.


Szerintem itt nézegess, a lenti írás is tőlük ered:


"Természetesen ennek a fajtának is megvannak a maga "gyengéi"; a csau-csauk gyakran fehérjeérzékenyek és bolhaekcémára is fokozottan hajlamosak. A fajtaismeret hiánya miatt gyakran előfordul, hogy mire hozzértő kezekbe kerül az állat, addigra olyan problémák alakulnak ki nála, melyek miatt hónapokig tartó gyógykezelésre szorul.

Bár a csau-csau nem tartozik a divatfajták közé, a felelőtlen szaporítók itt is megjelentek; az ő nyomaikat jelzik a diszpláziás, szembetegségekben szenvedő, hamar utcára vagy menhelyre, sintértelepre kerülő kutyák."

2011. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, a link:


[link]

2011. febr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az első válaszoló nagyon okos akart lenni,de jobban tette volna ha csendben marad...netről NE vegyél kutyát!! Expresszen szaporítók árulnak csak kiskutyákat.Szaporítótol pedig nemszabad venni kölyköt,mert a szülőket nem szűreti különböző betegségekre,csak pároztat mindent mindennel..így sokszor beteg kiskutyák születnek,vagy gyenge az idegrendszerük.Vagy tenyésztőtől vegyél EGÉSZSÉGES kutyát,vagy nézz körül a menhelyeken ,sokszor vannak bent csauk,ha találok be is linkelem neked.Egy menhelyi kutya nagyon hálás tud lenni.Szaporítót semmiképp ne támogass,olyannak pénzt ne adj!!!
2011. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Én őket ajánlanám neked: [link]


Ők kizárólag családnak hajlandóak kutyát adni. Árban kb 150 ezer körül számolnék.

2011. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Hozzáértő gazda kell a fajtának. Könnyen válnak harapóssá, sajnos.A bundája komoly ápolást igényel.
2011. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Tény, hogy az expressz.hu-n NAGYON sok szaporító és hobbi kutyatartó hírdet eladásra kölyök és felnőtt kutyákat. DE...nem csak szaporítók. Sajnos a különböző internetes keresők az ilyen oldalakat adják ki, ha valaki eladó kiskutyát szeretne, ezért nagyon sok jó tenyésztő is hírdet itt kiskutyát. Persze nem mindegy, hogy milyen minőségben és milyen feltételekkel.


Minden hírdetést alaposan át kell tanulmányozni, fel kell hívni a tenyésztőt, el kell vele beszélgetni. Minden normális tenyésztő ad arra alkalmat, hogy megnézd a szülőket, a kölyköket, akár vásárlási szándék nélkül is.


Nagyon sok tenyésztőnek van honlapja, és a hírdetések szövegében benne van a honlapcím is.


Végig kell böngészni a hírdetéseket.


Ha nálam van alom, én is felteszem a hírdetést, de csak azért, hogy megtalálják a honlapot. A szülők Európa és Világgyőztesek, munkakutyák, munkavizsgával, egészségügyi szűrésekkel. A kölyköket 2 oltással, 4 féregtelenítéssel, tk-vel, chippel, útlevéllel, adásvételi szerződéssel, garanciával adom.


Attól, hogy hírdetekk az expresszen, még nem vagyok szaporító. Cáfoljon meg, aki tud.


Kedves Kérdező: a http:/www.chow-chow.lap.hu oldalon nagyon sok olvasnivalót találsz. Mielőtt a fajta mellett döntessz, látogass el tenyésztőkhöz, látogass ki kiállításokra. Most kezdődik a kiállítási szezon, és jó kis hétvégi program keretében ismerheted meg a fajtát, a tenyésztőket. Keress róluk minél több információt, érdeklődj az egészségügyi, ápolási, nevelési problémákról.


Készülj fel rendesen, és ha a fajta mellett döntöttél, akkor válassz körültekintően kiskutyát. Inkább várj egy ígéretes alomra fél évet, mint hogy a jövőhéten elhozz egy kiskutyát a szomszéd városból. Kicsinek mind egészségesnek tűnik, és aranyos. De ha megfelelő időt, energiát és pénzt szánsz rá, akkor egészséges kutyád lesz.

2011. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, így teszek majd.


ha valóban tudtok,menhelyről csau-t akkor linket légyszíves. köszönöm! :)

2011. febr. 10. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket találtam, de nem tudom, ezekből mennyi ami még tenyészt, és némelyik tenyésztő rosszabb, mint a szaporító és fordítva. Meg kell személyesen ismerni a kínálót.

Csau-csau

1. Blonde Beauty Kennel

2. Broken Hill kennel

3. Dremo kennel

4. Ma-Chow Kennel

5. Panda-Zulu-Guru Kennel

6. Szentmiklósi Csillag fénye kennel

2017. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!