Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önértékelési zavarokkal...

Önértékelési zavarokkal küzdök. Sokszor már beszélni sem tudok összeszedetten emberekkel, mert azt hiszem le néznek, ki nevetnek. Mitől lehetek kiegyensulyozottabb?

Figyelt kérdés
Semmi fogyatékosságom nincs, mindez lelki okokra vezethető vissza nálam. Mitől lehetnék felszabadultabb, hogy erősithetném meg magam lelkileg?
2011. aug. 7. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
egy jó pszichológus segíthet
2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám nekem is. Beszélgetni lenne kedved priviben?
2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elso lepes, hogy mosolyogj. :) Velem is ugyanez volt. Ha mosolyogsz jobb kozerzeted lesz, jobb kozerzetbol vidamabb leszel, ha vidamabb leszel konnyebbben baratkozol. :) Es a baratok pedig segitenek, hogy jobban erezd magad. (ugy ertem ha van kivel beszelgetni belejossz es kesobb mar idegenekkel is menni fog. -azt nem mondom hogy irtora felszabadultan, de nekem ugy van ha olyasvalakivel megyek akit szeretek es megbizok benne akkor mellette konnyebben beszelek idegenekkel. )

(mondjuk igaz.. 2011es kerdes, remelem mar megoldodtak a problemaid, ha meg nem remelem segitettem)

2012. máj. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!