Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyirokcsomók ugye nem egyformán vannak a mellekben? Az egyik mellemben egészen a mellem csúcsánál érzem, a másik mellemben csak hátrébb, ezáltal a másik nagyobbnak, keményebbnek tűnik. Hasonló tapasztalata van valakinek? 18L

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 15:29
 1/8 napietus ***** válasza:
a mell vizsgálatát a menstruációd első napja után érdemes elvégezni. ha ilyenkor bármilyen asszimetrikus csomót érzel, jelentkezz be az orvoshoz. lehet, hogy be vannak gyulladva a nyirokcsomóid, ezzel nem szabad játszani.
2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
*első napja után egy héttel
2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként nem most lettek ilyenek, már régóta így érzem a nyirokcsomókat, azért is kérdeztem, hogy ez normális-e.
2011. aug. 14. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ilyen gondom van...sőt a párom is megjegyezte,hogy ez normális e illetve,hogy látta e doki?


21/L

2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem egyébként nem fáj, meg semmi deformáció nem látszódik kívülről sem, csak ahogy megtapintom úgy furcsa nekem és nem tudom menjek-e vele orvoshoz.
2011. aug. 14. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem sem fáj,meg semmi csak az egyik mellem kicsivel nagyobbnak tűnik mint a másik,meg ha megtapintom akkor érzek benne valami keményet...
2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
mindketőtöknek: azzal, ha elmentek orvoshoz, nem veszítetek semmit, ha nincs baj, legalább megnyugodtok. de súlyos betegségeknek vehetitek elejét vele, szóval én mindenképpen javaslom. ha rákszűrésre jártok, ott nem szokták a melleteket is megvizsgálni?
2011. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyirokcsomók mind a két mellben ugyanott kell hogy elhelyezkedjenek... Bármi durva elváltozással javasolt orvoshoz fordulni mivel vesztenivalótok nincs vele de egy betegséget megelőzhettek.
2011. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!