Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Ma reggel már...

Mit csináljak? Ma reggel már nem tudott lábraállni a 6 éves palotapincsim. Húzza a lábát, de semmi sérülése sincs.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Vidd el dokihoz! Lehet porckorongsérve van, és nyomja az idegszálat!

2011. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Nem olyan aki házhoz jön, hanem futás egy rendelőbe, ahol van röntgen, ultrahang, és ki tudják rendesen vizsgálni. tényleg könnyen lehet, hogy porckorong sérv, de bármi más is. Minél tovább húzod, annál kisebb az esély, hogy maradandó probléma legyen belőle.
2011. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
9.30-ra beszéltem meg az orvossal, hogy viszem. Majd megírom, hogy mit mondott. Jó?
2011. febr. 10. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam a kiscicámmal,fújt rám mikor hozáértem,elvittem dokihoz,azt mondta húzódás.2-3 hét és javul. Nem röntgenezett. Eltelt másfél hét nem javult,kedden visszavittem,h.mostmár kezdjünk vele valamit, hozzáért szegénykém lábához,és hallhatóan roppant egyet. Tegnap sürgősséggel műtötték combnyaktöréssel. Erről ennyit. Ha nem viszem vissza kedden, akkor 3 hétig szenved szerencsétlen, ja és kb.60 ezrembe kerül a műtét meg a vizsgálatok,és csak annyit mondott, bocs.


Gyorsan vidd orvoshoz!

2011. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
No, megjöttünk az orvostól, és gerincsérvet állapított meg. Kapott egy nagy adag, 250mg steroid injekciót. Solu-Medrol-t. / napig kell kapnia, de már szombatra javulnia kell a lábacskájának, különben műtét. 140 ezer körül. Azt sajnos nem tudom megfizetni.
2011. febr. 10. 11:17
 6/9 A kérdező kommentje:
* 5-6 napig kell kapnia.
2011. febr. 10. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki!
2011. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szandi11 válasza:

OOO szegényke!!!

Jobbulást kívánok Neki!!! Remélem meggyógyul!!

Hihetetlen,hogy milyen drágák ezek a kutya dokik!!!

2011. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy meg kell műteni:) fel a fejjel, adj neki időt, fel fog kelni! ez az ún tacskóbénulás... lehet kicsit tovább tart majd, de ne add fel!
2011. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!