Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó border collie nevek...

Milyen jó border collie nevek vannak?

Figyelt kérdés

Szukára is kanra is várok ötleteket. CSAK NE A KUTYANÉVNAPOKAT, MEG EZEKET OKÉ? Azokat már végigolvastam, és nem találtam olyat, ami különödebben tetszene.

Ezeket már ismerem: Bodri, Morzsi, Buksi, Vakarcs, Béla, Józsi...


2011. febr. 10. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért kellett leszólni a kérdezőt? Nagyon sok ember van, akinek nincsen névadáshoz fantáziája. Pl. nekem sem volt. Mikor a tenyésztőtől elhoztam a kiskutyám egy hétig nem volt neve, mert egyszerűen nem tudtam mit kitalálni, ami illett is volna rá, meg ami nekem is tetszett volna. Gondolkoztam, hogy meghagyjam a törzskönyvi nevét, de az nem tetszett. Ráadásul volt egy másik kutyám is és az is szempont volt, hogy hangzásban eltérjen a nevük. Megkérdeztem elég sok embert, milyen nevet ajánlanak, de azok sem tetszettek. Végül egy hét múlva, mikor mentünk kötelező oltásra, gyorsan kitaláltam neki egyet. Akkor még sokáig nem tetszett az a név, de jobb nem jutott eszembe. Ma meg már kifejezetten örülök és tetszik, hogy ez lett a neve végül. :)
2011. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ~Anettka~ válasza:

Én is nem soká kapok Border-t.És Daisy(Dézi) vagy Molly(Molli)lesz a neve.

Ha pedig fiú névre gondolsz/gondoltok akkor én Zeusz,Kántor vagy Hektor nevet adnám neki.

Gondolom már van neve.De másnak aki majd nevet keres annak remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Luci (Lüszi), Léna

Max (Mex)

2012. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia ! Én eddig 6 kutyán vagyok túl persze volt aki nagyon rövid életű volt de mindig jó nevet tudtam nekik találni. Most én is a kutya neveket nézegetem ezért tévedtem ide.Nekem is Border Colliem lesz és engem most legkevésbé erdekell a név . ÉN mindig azután választók nevet mikor már megvan a kutya. Mert először meg kell egy kicsit ismerned a kutyát mielőtt nevet adnál neki.Legalább is én így gondolom .Nekem a 6 ból 1 kutyának választottam előre nevet és meg kell hogy mondjam hogy a név közel sem illett hozzá.
2013. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia,tudom, már régi a kérdés. Nekem most van a harmadik kutyusom, őt Leiának hívják. Elődjei Lisa és Pamacs, ami bár gyakori, de egy hét-nyolc éves gyereknek nincs annyira nagy fantáziája.
2019. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!