Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztrál juhászkutya, hogy is...

Ausztrál juhászkutya, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Hol farok nélkül,hol border collie-hoz hasonló farokkal látom őket(többnyire képről).A standardban ez áll:,,Farok: Egyenes, kupirozott vagy természetes csonkafarok. Nem lehet 10 centiméternél hosszabb (4 inch)"Akkor most így is,úgy is elfogadott,nem számít hibának,ha farka van?(Én eddig abban a hitben voltam,hogy nincs neki).
2011. febr. 10. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, igazából kinek hogy tetszik, bár a legtöbben a csonka farokra esküsznek, és a kiállításokban ezt részesítik előnyben. Én is ezt vallom: az aussie farok nélkül aussie!
2011. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy az első mondja. Nem hiba, ha van farka, de jobb szeretik a csonka farkút.
2011. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,én is így látom:)Klasszikus aussie farok nélkül szép.
2011. febr. 10. 22:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem szebb,csak jellegzetesebb:)
2011. febr. 10. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Születhet természetes rövid farokkal egyed, így természetesen versenyen ez is, az is elfogadott.

Az én véleményem szerint, csak legyen olyan, amilyennek született. A "design" csonkításokat már egyébként sem preferálják. (más, ha egészségügyileg indokolt)

2011. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyémnek 3 cm es farka van és így is született, nem lett csonkítva, általában csak azt csonkítják akinek alapból törött a farka vagy feles (se nem rövid se nem hosszú) na az rém ronda... általában ezt le is vágják inkább rövidre
2011. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!