Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megvadult vagy mi...

A kutyám megvadult vagy mi van vele? :OO

Figyelt kérdés
Van egy bullterierem eddig nem volt vele gond öv-re jártunk meg kutya suliba hallgat rámde most bejött egyember roma volt valami szemetet akartunk elvitetni épp h a kapun bejött szaladt neki harapni akarta 2x kelett rászólni h engedje el ... és aztán a kazánházba bezártam hagy vigye el amit elkelett..Azt tudom h nem szereti a c.gányokat akutyám de eddig ilyet nem csinált ...Hogy ha velem volt akkor lett volna gond , ha nem vagyok ott ugatja meg morográjuk jól van ..Lehet h azt hitte h bántani akar meert elég nagy hangal beszélt a srác éselég közel ált hozzá...Megeshet h csak védeni akart?:O
2011. febr. 10. 20:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Igen de jó nekem a tanitó azt mondta a kutyának már akkor is támadni a kell ha ugy érzi h veszélybe van a gazdája ha kiabál vele vagy kezet emel rá... Mert ott már elég nagy gond lenne szerintem h elkezd ütni egy ember a kutya ott van meletem de addig ül nyugodtan amig azt nem mondom h támadjon szerintem amikor a cigány kiabált velem és még hozzám is ért ugy vette le a szitut h "vernek" és jogos volt szerintem :S
2011. febr. 10. 20:35
 12/29 A kérdező kommentje:

1kan válasza:


Igazad van de a barátommal élek és ugy volt megbeszélve h ő megy ki a emberhez és nem én de reggel korán elment és mielőtt jött volna felhivott h mindjárt ott lesz és én meg elefeljtetem h bekénne zárni vagy kikénne kötnöm a kutyát :S h ne birjon támadni az én hibám is de akkor keltem fel meg siettem :S de azután bezártam a kutyát

2011. febr. 10. 20:37
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

A kutyád neveletlen, te pedig nem értesz hozzá.

A kiképző adja vissza a pénzedet. Az ilyen, a kutyát és gazdát is rosszul tanító kutyaidomárok miatt van a kutyaellenesség.A módszer és az ideológia is múlt század eleji.

2011. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%
Bárki bármit ír a kutya helyesen cselekedett védte a falka tagját.Én elfogadnám szívesen a kutyád,vele biztonságban lennék.A nagymamit kirabolták,szegény kutyája meg csak ugatni tudott mert megkötötte mikor csöngettek fényes nappal.
2011. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

írója 71%-ban

Nagyon neveletlen ..feltűnő h a cigányokkal ilyen csak lés azt is tudom mért mert méterekről bátrak dobálták meg szerintem nem volt joga a csávónak hozzám nyulnia ? vagy kelett a munkájához h a vállamat taperolja

2011. febr. 10. 20:48
 16/29 anonim ***** válasza:
67%

Attól hogy esetleg helytelenül mérte fel a helyzetet , még helyesen viselkedett mivel úgy vélte hogy támadás éri a gazdáját ezért megvédte, ráadásul a saját kertjükben történt és nem az utcán valahol.Nem kell minden idegent körbenyalnia a kutyának ha bemerészkedik valaki.... Itt igazából annyi történt , mivel öv-znek , ezért a kutya tudja hogyan védje meg a gazdáját , valszeg ha nem öv-nek akkor csak ugatott volna.

Máskor vigyázzatok jobban ennyi az egész.

2011. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%

...épp a kapun bejött szaladt neki, harapni akarta...

2x kellett neki szólni...

Még hogy képzés! Még hogy tanult kutya!

Egy tipikus neveletlen parasztkutya.

Milyen kutyát kell bezárni akkor, ha jön hozzánk valaki?

Mikor engedi meg magának, hogy elsőre elengedi a füle mellett a parancsot?

Engedetlen, agresszióra kondicionált állat, aki magasabbra sorolja magát a hierarchiában, mint a gazdáját.

Lehet, hogy igaza van?

2011. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nah állitásl magadon de nagyon gyorsan épp hogy bejött az ajtón igen de már akkor cső paraszt volt a a srác meg minden hozzzám, ért amit nem viselt jól a szerinted "parasztkutya"...Nah akkor lehet hhogy én vagyok a hülye de amikor én ott vagyok és magyar jön be az ajtón még ismertlen iks az hozzám érhet ? csak a cigánnyal van baja ésha cigány jön akkor kell...Meg azért szépen beszéljélmár milyen agresziv neveletlen kutya ... Lehet hogy a tid de nem az enyém te.... hogy felhuzztál .. meg am tényleg ugy vádaskodsz hogy nem is ismered a kutyát milyen ? mneg szerintem azt se tudod milyen aza a bullterier szóval halgas
2011. febr. 12. 07:58
 19/29 anonim ***** válasza:
44%
tanujj fijam mer megbux
2011. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%
a romákra én is ugatokXD
2011. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!