Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megvadult vagy mi...

A kutyám megvadult vagy mi van vele? :OO

Figyelt kérdés
Van egy bullterierem eddig nem volt vele gond öv-re jártunk meg kutya suliba hallgat rámde most bejött egyember roma volt valami szemetet akartunk elvitetni épp h a kapun bejött szaladt neki harapni akarta 2x kelett rászólni h engedje el ... és aztán a kazánházba bezártam hagy vigye el amit elkelett..Azt tudom h nem szereti a c.gányokat akutyám de eddig ilyet nem csinált ...Hogy ha velem volt akkor lett volna gond , ha nem vagyok ott ugatja meg morográjuk jól van ..Lehet h azt hitte h bántani akar meert elég nagy hangal beszélt a srác éselég közel ált hozzá...Megeshet h csak védeni akart?:O
2011. febr. 10. 20:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Én úgy vettem észre nem fiú:).

2011. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

A bullterrier a világ legkedvesebb,legszelídebb kutyája,egy kivétel van:ha a szeretteit kell védeni.

Senki nem tudhaja,VALÓJÁBAN mi volt a cigány szándéka,nem lehetetlen,hogy rosszat akart és a kutya megérezte.

2011. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
24%

Ha már 2x rászólsz és csak akkor engedi el, akkor tényleg neveletlen (legalábbis ahhoz képest hogy öv-re is vittétek).


Azzal nem lenne baj hogy a kutya ezek után meg támadja, de ha szólsz akkor el kellene engednie elsőre.


Meg különben is mi az hogy "épp h a kapun bejött szaladt neki harapni akarta"? itt még nem ért hozzád, és akár hogyan beszél az ember attól még nem támadja meg egyszerre egy normális kutya!


De különben mért kérdezed meg ha ilyen biztos vagy benne hogy jól cselekedett a kutya??


Egy biztos: ez nem egy okos, fegyelmezett kutya! (legalábbis azok szerint amit elmondtál)


előző: ez azért elég nagy túlzás! Azért a bullterrier mégis csak harci kutya! Ha úgy nevelik akkor tényleg szelíd lehet és kedves, de nem a legszelídebb, az biztos!

2011. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10


harcikutya,harcikutya és?

a cigányok-többsége- pedig egy bunkó paraszt.

Mi az hogy bejön, ordibál és még hozzád is ér?

pföö....szerintem nagyon is jó kutya.

Elvégre ez a dolga a kutyának,megvédeni a gazdit.

Oké hogy be van tanítva de a falkaösztön,mégig csak erősebb


A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:08


most úgy őszintén,hogy merészelsz ilyet mondani??

Kinek képzeled magad,hogy itt az ismeretlenbe

leparasztozod más kutyáját?

az írásmódodból szerintem magadból indultál ki..

2011. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag 20 éve van bullterrierem,most éppen kettő is.

Ezt a fajtát inkább vadítani kell ahhoz,hogy emberre támadjon,mint szelídíteni azért,hogy ne támadjon.

Próbálják a szitut játékra fordítani,míg lehet,és nagyon-nagyon komoly ok kell ahhoz,hogy támadjanak.

2011. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát tényleg általába nyugodt de a cigányok Pl kiskorába petárdát ddobáltak be neki.. gesztenyével dobálták és csak akkor emntek el ha rászóltunk meg volt olyan is h ott ült a kapu előtt a nyakörvével emrt akk szoktatuk a pórázhoz és a cigány ember meg akarta folytani a kutya nyaküörvével szóval ezért vad veluk ..
2011. febr. 13. 20:50
 27/29 anonim ***** válasza:

Oké hogy megtámadja, ha csak úgy bejött nem pedig te engedted be, de ha szólsz akkor is el kellene hogy engedje akár milyen büdös, állatkínzó paraszt!


és különben úgy értettem a harci kutyát, hogy mégis csak benne van a harci kutya a vérében, szóval (a gyengébbek kedvéért) nem azt mondtam hogy nem lehet cuki, aranyos és kedves csak azt hogy nem a világ legszelídebb kutyája.

2011. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Nem saját magától vadult be, hanem te tanítottad rá.

A bullterrierek és a hasonszőrű kutyák eléggé hamar beletanulnak az őrző védő munkába.

Egy ilyen kutyát, ha nincs megfelelő fegyelmezés mögötte, későbbiekben gondot okozhat neked.


A suliban a segéd kiabálva és fenyegetve közelít a kutyához. Amikor a cigány kiabált a kutyád erre emlékezett és ezért lépett fel vele szemben támadólag.


Mivel a kiabálás támadással párosul ezért volt a kutyádnak ez a reakciója. Ami normálisnak mondható, de a te helyedben én a kutyát először lefektetem és utána engedem be az illetőt a kertbe. Ne a kutya döntse el, hogy mikor támadhat.

Először a nagyobb munkát a fegyelmező gyakorlatokba fektetném.

2011. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

bár az én kutyám lenne ilyen:'(

de ő sajnos olyan mint egy szobacica..pedig német juhász:(

apukám mindig rászólt ha valakit megugatott vagy ilyesmi és most túl szelíd lett..pedig annyira szeretném, ha olyan lenne, hogy mondom neki h támad és akkor támad..vagy legalább csak morogna..mert előfordul sokszor, hogy viszem sétáltatni és beszólnak valamit..meg ez a 'harap?és a kutya'-.- olyankor olyan jó lenne ha rámorogna vagy valami..de ááá:(

2011. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!