Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen eledelt ajánlotok...

Milyen eledelt ajánlotok boxernek?

Figyelt kérdés
Ti milyen eledelt ajánlotok egy olyan boxenrek amit később szeretnék versenyekre hordani(kölyökkorban és felnőttkorban egyaránt) ha nincs a közelben Fressnapf, csak Tesco, meg ehhez hasonló?
2011. febr. 12. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom internet azért van :)

www.vakkanto.hu

www.webkutya.hu

www.petnet.hu

www.allati-fincsi.hu


Rendelj bátran, ha nagy kiszerelésben rendeled, ingyen kiviszik. Amiket normális boltban kapsz, azoknak a nagyrész 4% körüli hústartalommal bír, a többi gabona, tartósítószer, ízfokozó, meg ilyenek. Azért az nyilvánvaló, hogy egy ragadozónak nem ilyesmikre van szüksége az egészséges fejlődéshez.

2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is 2 boxerem van.Keverj nekik öszze száraz tápot és hús konzervet annál jobban semmit nem szeretnek.De a boxer megeszi a házi kosztot is .Viszont csokit nem lehet neki adni.Lehet neki még kis édességet is adni.
2011. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem is boxer kutyám van csak száraz tápot kap hétköznap és hétvégén farhátat fözök nek azt nagyon szereti!
2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. febr. 12. 14:06
 5/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Ha versenyekre szeretnéd hordani, akkor Orijen vagy Acana, azoktól gyönyörű lesz a szőre, és nagyon jó beltartalommal bírnak :)
2011. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is boxerem van én Acanával etetem, szép a szőre, és jó kondiban van tőle.
2011. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 12. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr. John Platinum. Van 2 boxeres tenyésztőnk, nem hallottam még tőle panaszt rá. Árban is jó és összetételben. Elvileg neten is forgalmazzák, így eljuthat bárhova. De ha mégse, akkor szólj és megoldjuk mi a kiszállítást vhogy. Üdv: Ádám
2011. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

ha 'sima' száraztápot adok neki (konzervvel) attól is úgymond. izmos lesz a kutyus? :D

2011. febr. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!