Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám játékos, de este nem...

A kutyám játékos, de este nem akarja hagyni a családot aludni. A konyhában alszik és este aludnánk de ő nyüszít, ugat. Nincs ötlet mitől tudná átaludni az éjszakát? Ha nemhagyja abba elkell ajándékoznom a szomszédok miatt, de nemakarom. Segítsetek

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én javaslom hogy alvás elött vigyétek ki egy nagy sétára amig elnem fárad.
2009. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem engeditek be a hálószobába? úgy értem nyitva hagynátok az ajtókat hogy szabadon jöjjön-menjen a lakásban. Ha szobatiszta, akkor nem fog a hálószobába sem piszkítani, ahogy a konyhába sem. A bezártság zavarhatja szegényt.
2009. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az a véleményem, hogy a kutya nem ember, hogy éjszaka alszik, nappal dolgozik... A kutya rémdkívűl éberen alszik, és rövid időkre... A nap bármely szakában. Legfeljebb a kicsi kutya fogja átaludni az éjszakát. Ezért sokkal egyszerűbb ha az udvarban lakik, és természetebb is. Persze ha nincs udvar... Szerintem alkalazhatnád ugyanazt mint amit az "amíg haza nem érek, a kutyám ugat" itt, ott vannak rá tanácsok.
2009. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
hm... kihagyta... szóval az oldalon van ilyen kérdés sok, ott vannak hasznos tanácsok.
2009. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok rá, előbb-utóbb megunja. Pár napig próbálkozni fog biztos, de ha nem ér el vele semmit, befejezi.

Napközben fárasszátok ki sok sétával, és ne csak éjjelre hagyjátok egyedül. Lehet, hogy az a baja, hogy amúgy mindig van vele valaki, és nem érti az új helyzetet.

2009. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy este tegyük el aludni őt, és ha nyüszit, ne menjünk oda hozzá vigasztalni hisz nincs baja, csak hiányzik az anyukája...de ezt meg kell szoknia...és a szomszédokat meg kell kérni, hogy legyenek megértőbbek, hisz a kölyökkutya egy idő után megszokja a magányt...egy kis időre egyedül is kell lennie, mert a későbbiekben egész idő alatt nyüsziteni fog amikor egyedül hagyjuk...és ne vigyük az ágyunkba babusgatni, mert megszokja és elkényesztetjük....
2009. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!