Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Földön (padlón, szőnyegen)...

Földön (padlón, szőnyegen) hosszútávon aludni milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Baba miatt ki kéne költözni a nappaliba kinyitható kanapéra. Mivel eddig nem találtunk minden szempontból megfelelő kanapét, párom kitalálta, hogy akkor a földön fogunk aludni...

Egyedül vagyok a gondolattal, hogy ez nem jó ötlet?


2011. febr. 17. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha a baba másik szobában van,ami az ideális,akkor átmenetileg megoldható a földön,matracon fekvés. De nem a legkényelmesebb,főleg,ha már nem vagytok nagyon fiatalok.,
2011. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több évről lenne szó...

A franciaágyunk matracát akartam kivinni, napközben meg a fal és szekrény közé betolni. De eléggé "nyiklik-nyaklik", lehet, hogy hamar tönkremenne a matrac rugózata attól, hogy napközben az élén áll. ? Valaki próbált már ilyet esetleg?

2011. febr. 17. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én direkt a " földön " aludtam évekig (meleg parkettán amin még vastag szőnyeg is volt),mert egy gerinc probléma miatt az orvos azt javasolta,hogy egyenes helyen aludjak. Eleinte nagyon furcsa volt de meg lehet szokni sőt egy idő után már az ágy volt szokatlan . Ha kisméretű párnát teszel a fejed alá akkor még az egyenes tartásod is javulhat,mert háton fekve szinte kiegyenesedik a gerincoszlop .
2011. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A húgom csak a földön hajlandó aludni, mert neki így kényelmes.

Ha matrac van a földön, akkor meg teljesen olyan, mintha ágyban feküdnétek, én ilyenen aludtam mindig. Először szokatlan, hogy alacsonyan fekszel, de egy hét alatt megszokod.

2011. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én egy hónapig aludtam a földön, senkinek sem kívánok ilyet. (Festés előtt eladtam az összes bútort, és még várni kellett az újra) Kész kínszenvedés volt!!!
2011. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

én 18 éves korom óta egy földre dobott matracon alszom. az ágyról vagy leesek, vagy leszakad alattam :D


szerintem ha már nem kell a franciaágy, akkor adjátok el, vegyetek valami csóróbb matracot agy ágy árából az Ikeában vagy a Jyskben.


ennyi erővel minden este meg is veretheted magad, kb ugyanolyan érzés mint a puszta földön aludni... :D


persze, ha fáj a hátam, akkor kicsit lefekszem én is a szőnyegre, mondjuk egy fél órára, de mivel az oldalamon tudok csak aludni, így az a földön kivitelezve érdekes lenne.

2011. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!