Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Aggódom...

Mit csináljak vele? Aggódom érte :S

Figyelt kérdés
A kutyusom ma már úgy ébredt,hogy rosszul volt,először már furcsálltam is,amikor nem akarta megenni a kedvenc ételét sem.Adtam neki mást is,de azt sem ette meg..Később elvittem sétálni,nem nagyon rohangászott,nem ugrándozott ahogy szokott,sőt még séta közben hányt 2X is..Mindkettő fehér volt,de nem csomós..Aztán amikor felhoztam,onnantól kezdve egész délelőtt feküdt.pedig máskor mindig rohangászik mindenfele.Azóta már 4X hányt,most 4.szerre.Látszik rajta,hogy rosszul van,de mit csináljak?Anyuék este 10-kor érnek haza,ma már vagy 10szer hívtam mindkettőjüket,de kivannak kapcsolva.Tejet adhatok neki? És azon kívül mit csináljak?Segítsetek,kérlek mert nagyon aggódom érte 12/L ( a kutyus 11 hónapos ,lány, tacskó-keverék.)
2011. febr. 12. 17:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Reggel elvittük orvoshoz,aki azt mondta,hogy vagy vagy(jobb esetben) vírus,vagy rosszabb esetben bélelzáródás.Kapott 3 szurit,és diétáznia kell..Vettünk neki kefírt,és evett egy keveset belőle.A hasa teljesen be van esve :S..Holnap délután vissza kell vinnünk,írok majd utána is.
2011. febr. 14. 20:10
 12/16 anonim ***** válasza:

rendben van,kitartás és jobbulást a blökinek!


első válaszoló

2011. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ma este is vittük állatorvoshoz.Sajnos valószínű,hogy bélelzáródása van..Kapott hashajtót,még meglátjuk mi lesz..
2011. febr. 15. 19:38
 14/16 anonim ***** válasza:

szija!

hogy van a blöki? :(



17/L

2011. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már van széklete:D játszik,rohangászik :)..Remélem teljesen meggyógyult :))
2011. febr. 17. 12:34
 16/16 anonim ***** válasza:

akkor jól van :)



első válaszoló voltam :D

2011. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!