Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is átverés? Mert...

Szerintetek is átverés? Mert nekem nagyon úgy tűnik?

Figyelt kérdés

[link]


Nem írok semmit csak nézzétek meg...kíváncsi vagyok,hogy ti mit mondtok róla!!!Olvassátok el a párbeszédeket is a képek alatt!!!


2011. febr. 13. 12:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

"" Mert nekem nagyon úgy tűnik?" -most kérdezed?:D

szerintem nem átverés

2011. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én undorítónak tartom, mikor egy kutyát aukcióra bocsájtanak. Inkább sima eladás, de az eladásnak ez a formája számomra visszataszító egy élőlény esetén. (egy lóárverés mondjuk egész más tészta, de kutyánál mindenképp géz ez az én szememben).

Hogy átverés-e azt nem tudom, mire érted? Mert az, hogy az oltási elkeveredik, az éppen előfordulhat és legalább odaírja, mikor esedékes a veszettségi.

2011. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
73%
Szerintem nem átverés. Miből gondoltad?
2011. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez így nem lenne gáz,de a kutya szeme nekem furcsa!Egy ilyen kis kutya,aki imádni való miért nem költözhet velük?Nincs meg az oltási könyve,az állatorvos nem géppel dolgozik,Mexikóból hozatták,de a kutya 15 ezer Ft!És igen hamar szeretné elpasszolni!

Lehet csak nekem tűnik így,de nagyon gyanús!

2011. febr. 13. 12:20
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem áTverés, hanem áRverés. Morálisan nyilván kétségbe vonható.
2011. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Mindenesetre piszok érdekes, merthogy a mexikói kopasz kutya rendkívül ritka, egész európában van belőle kb. 30 példány a hazaiakkal együtt, ahogy itt egy tenyésztő leírja:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__747754-hol-le..

2011. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nagyon olcsó!!! Kérdd ki egy állatorvos véleményét! Nagyon sok kamu hirdetés van fent..
2011. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát én lehet, hogy naiv vagyok, de én nem gondolok itt átverésre. El tudok képzelni egy olyan történetet, hogy valamikor jobban állt anyagilag a család, akkor hozták a kutyát, azóta rosszabbra fordult a helyzet (ez sajnos mostanság elég sok családról elmondható), és el kellett adni a lakásukat, valamint ahova mennek, nem vihetnek kutyát. Ez ráadásul még akkor is elképzelhető, ha nem albérletbe mennek, hanem vettek esetleg egy kisebb, olcsóbb lakást,ez onnan jutott eszembe, hogy nekem is van ismerősöm, aki megvett egy lakást és már az aláírás után derült ki, hogy a társasházi szabályok abban a házban TELJESEN megtiltják a kutyatartást.. és neki volt egy kutyája... Hasonlóan gyorsan próbálta jó gazdihoz juttatni, muszájból.

Egy ilyen sztoriba sztem simán belefér az aukció és nyilván azért aukció és nem hirdetés, mert így többen megnézik, hamarabb lesz gazdija. Ez is tapasztalat, csak én egy talált cicával csináltam végig.


Szóval nem, szerintem nem átverés.

2011. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sem átverés.
2011. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mentalist ***** válasza:
46%
Szerintem nem átverés. Nem értem mi ezzel a baj interneten hirdetnek egy eladó kutyát.
2011. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!