Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákat játék előtt vagy...

A kutyákat játék előtt vagy játék után kell tanítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Közben :o)

A tanulást - kortól függően - 5-10-15 perenként szakítsd meg játékkal. Tanulással kezdj, majd játékkal fejezd be.

2011. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igeeeen, igaza van az első válaszolónak. Vagy én néha tanítás után szoktam mint kikapcsolás.
2011. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ninna ♥ ***** válasza:
57%
Igen, a legcélszerűbb közben is játszani. 5 perc tanulás, 3 perc játék, 5 perc tanulás, 10 perc játék és legközelebb csak egy óra múlva próbálkozhatsz. Nem kell a kutyának napi fél óránál több gyakorlás, sőt, elég neki napi 10 perc is, én 10 perc alatt már egy új trükköt is meg tudok tanítani, de hogy átvenni az összeset, az biztos.
2011. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a tanulásnál kaja a motiváció, és ha csinál egy olyat, ami jobb, mint az átlag, vagy ha nagyot lépünk előre egy feladat teljesítéséhez, akkor van mindig nagy-nagy játék. Tehát a vége mindig játék.
2011. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanulás és utána játék-a játék jutalom is egyben -ez jóesetben elegendő motiváció is-a használató munkakutyákat mind így képzik pl.
2011. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!