Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kis nevenincs...

Ninna ♥ kérdése:

Mi legyen a kis nevenincs kutyussal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kis borderem jól van, ma már az Orijen Puppy-t beáztatva, összeturmixolva mind behabzsolta.

Viszont egyre többször felmerül az a kérdés, hogy mi legyen a kicsi neve. Tudom, tudom van elég kérdés már itt gyk-n, már mind végigolvastam, de egyszerűen nem találtam még meg azt, ami igazán jó lenne. A kiskutyának valami aranyos, de mégis ritka, frappáns név kéne, mint pl. a nagyobbik kutyámnak, akinek Menta a hívóneve.

Arra gondoltam, hogy segíthetnétek nekünk újra, biztosan tudnátok valami jó nevet mondani, elvégre ismeritek a történetünket. Több név is van már a tarsolyomban, a barátom pl. a Lucky-ra gondolt, elvégre az szerencsét jelent, és a kiskutyának szerencséje volt. Tetszik ez a név is nagyon, de hátha valami különlegesebbet sikerül együtt találnunk.


Tudom, hogy sokan szeretnének már képet a kutyusról, de egy jó darabig biztosan nem fogok róla képet felrakni ide, most már más okok miatt. Az ok a következő. A levélben, ami a kiskutya mellett volt, (elég hosszú levél volt, 2 oldalas, az egyik bejegyzésemben csak a tartalmát írtam le) benne volt az is, hogy nagyon remélik, jó gazdihoz kerül a kutyus.. nos, én nem akarom őket bebiztosítani arról, hogy jó helyre került. Tudom, hogy már az írásaimból (ha nézik ezeket, márpedig van rá lehetőség) tudják, hogy jó helyen van, de képet nem fogok a biztonság kedvéért berakni, mert ne legyen nyugodt az az ember, aki őt kitette. Elnézést kérek így mindenkitől, de a képekre még egy jó pár hónapot várni kell. Addig is, nagyon szívesen mesélek a kutyusról többet is, de kép nem lesz amiatt az ember miatt, mert ne lássa a kutyát, ne legyen biztos abban, hogy jó helyen van, hadd őrlődjön csak.. ha egyáltalán érdekli. Sajnálom, akik bolondnak néznek emiatt, de vérben forog a szemem, ha arra az emberre gondolok, és bármit megtennék csak hogy boldogtalan legyen.


2011. febr. 14. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Bors


majd hívhatod a két kutyát, BorsMenta ide :D

2011. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom Zara. De a Díva is nagyon nyerő bordereknél.
2011. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézz körül hátha sikerül valami különlegeset találni : )

2011. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 IGCM ***** válasza:

Már bocs,de egy ekkora kutyáról szerintem nagy badarság előre azt állítano hogy egy Border Collie...

Kicsit sznobság szerintem,nem akarlak megbántani persze.

És ha nem lesz border collie hanem valami keverék akkor mivan?Másik gazdát keresel neki vagy mi?

Kár hogy divat fajta és ne mazért szeretik ami ténylegesen :(

Meg az is kár hogy vizsgákon felül pontozzák őket csak azért mert border colliek pedig szörnyen teljesítenek ami nem a kuyta hibája hanem agazda nem készítette fel rendesen az adott egyedet...csupán elég neki hogy border és kész..meg a biróknak is..saját tapasztalat :((ezt csak mellékesen írtam)


Amúgy szerintem lehetne a neve Hope vagy Faiht hamár ilyen körülményekkel kerűlt hozzád :D

2011. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mázli

Batyu (mert egy kis "batyuban" volt mikor megtaláltátok

Besszi

Daffni

Elly

Frida

Lady

Mazsola (beceneve lehetne Mazsi mert olyan picrukán találtad meg)



am sztem egy ilyen embernek nincs lelke ergo nincs lelkiismeret fordulása sem :(

2011. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 xnorkax ***** válasza:

Nem hinném, hogy sznobságból nevezi border collienak, mivel ez volt a levélben. Ha meg nem az, kit érdekel?:D Szerintem Ninna is így van ezzel.

Amúgy nekem a Felicity nagyon tetszik és Felinek becézhetnétek. :) /már ha lány/

2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 IGCM ***** válasza:

Jó igen,de azért is írhatta a levélbe hogy fajtatiszta,hogy befogadják....meg akkro inkább eladta volna mint így kirakja...

Ha pl keveréknek írta volna akkor lehet már rég gazdát keresne neki.Nem Ninna ellen szólok semmi bajom vele,csak szerintem minden kutya úgyanolyan jó fajttól függetlenűl:D

Mindegyikben vannak kiaknázható lehetőségek.

2011. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Díva tetszik. Németül a szerencse Glück, bár ez elég rosszul hangzik. Vagy ott van még a Jenna, Kasmír, Málna, Timoti, Lagúna, Lana, Moraj, Habcsók, Leila (Lejla), Mandula, Chappucino (Csinó).
2011. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Mandula becézéseként Mendi.
2011. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Ninna!

Linkelj már be légyszi képet a kutyusról. Olyat amin Mentával van. Mindenki kíváncsi rájuk, már annyit meséltél róluk. Ha az az ember, aki elhagyta a kutyust olvassa ezt a fórumot, akkor már így is biztos lehet benne, hogy jó helyen van a blöki, ha meg nem, akkor tökmindegy.

2011. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!