Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek fedező fajtatisz...

Van valakinek fedező fajtatiszta mopsz kanocskája?

Figyelt kérdés
Van egy hölgyemény mopszom aki szexpartnert keres!Ha valaki rendelkezik megfelelő ifjú mopsz úrfival légyszi írjon!
2009. febr. 12. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát attól függ mikortól fedezhet a mopsz fiu,mert nekem van egy de sztem még kicsi,5hónapos lesz.ha nagy lesz remélem taliznak majd:)
2009. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát igen,még egy év kell a fiucskának!
2009. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy jó tanács - ha már kölykökre adnád a fejed:


Reméljük törzskönyves és tenyészszemléje is van a hölgyeménynek, valamint örökletes betegségektől (harapási rendellenességek, csípőizületi diszplázia, PRA stb.) menetes - és ezt az ifjú mopszlitól is elvárja ;o)


Feltételezem, hogy a gazdi szereti annyira a fajtát, hogy nem terhelné az állományt olyan egyedekkel, akik betegek lehetnek, ill. a származásuk tisztázatlan.

2009. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem van egy 4 éves nagyon szép mopszom. Remélem aktuális még a dolog,nagyon szeretnék a kutyusomtól kis kölyköt! Ja, amúgy Tatabányaiak vagyunk.
2009. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Budapesti vagyok és van egy gyönyörű 2 éves 2hónapos fiúcskám, Eriknek hívják, ha aktuális még a fedeztetés, akkor jelentkezz! ;-) itt az adatlapja a Drágaságomnak: [link]
2009. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!