Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor és hol lesz apróvad VAV?

Mikor és hol lesz apróvad VAV?

Figyelt kérdés

Vizslák, retrieverek részére rendezett Vadászati Alkalmassági Vizsga időpontokat és helyszíneket keresek, de nem igazán találok sehol. Nekem elsősorban tavaszi időpontok kellenének, de őszi időpontok is érdekelnének.


Hol találom meg ezeket az időpontokat? Ha valaki tud konkrét vizsgáról, kérem írja meg, hogy mikor és hol lesz, illetve, hogy kivel kell felvenni a kapcsolatot.


2011. febr. 16. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt van egy ilyen naptár:

[link]

Érdeklődj náluk, szerintem tudniuk kell:

info@labradorklub.hu

2011. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos, amit belinkeltél oldal nem az amire én gondoltam. Itt retrievereknek kiírt munkavizsgák és tenyészszemlék vannak. Ők nem rendeznek VAV vizsgát.


Ez fajtaspecifikus program a klubtagoknak, tenyésztőknek, akik meg akarják szerezni a tenyésztéshez szükséges tenyészszemlét, munkavizsgát.


A VAV ahhoz kell, hogy vadászaton részt lehessen venni a kutyával.


De azért köszönöm.

2011. febr. 16. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam, h sajnos csak egy ilyet találtam, de szerintem attól függetlenül, h ők nem rendeznek, logikusnak tűnik h több információval rendelkeznek róla.


De itt vannak ők is:

[link]

A kapcsolat menüpontnál közvetlenül lehet nekik levelet írni.

2011. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A vizsga menetével, feladataival tisztában vagyok, mivel vizsgáztattam már kutyát. Nagyon sok szervezet rendez ilyen vizsgát, nagyon sok honlapot átböngésztem már. Azért írtam ide, hogy hátha van valaki, akit TUDJA, hogy hol és mikor lesz vizsga.


Ha minden szervezetet, klubbot meg akarnék keresni, akkor nem ide írtam volna.


Ezért kértem azokat, akinek információjuk is van konkrét vizsgaidőpontokról, hogy írják meg.

2011. febr. 16. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs a segítő szándékért....

Én csak kontaktokat szerettem volna adni, h hátha azzal közelebb jutsz a megoldáshoz. Kár volt. Szép napot!

2011. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hogy te mekkora egy tapló vagy! Leszólsz valakit, aki segíteni akart, hogy közelebb légy a megoldáshoz?!

Különben, ha ennyire tisztában vagy a vizsgarendszerrel, sőt már vizsgáztattál is, miért nem érdeklődsz ott, ahol volt a vizsga?

2011. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy tapló lennék, világosan tettem fel a kérdést, hogy mire várok választ.


Egyébént is az oldal szabályai között szerepel, hogy a kérdésre válaszolj.


Sokan szeretnek mellébeszélni, csak azért, hogy "segítsenek".


Ez nem egy fórum, ha valaki feltesz egy kérdést, akkor arra várja a választ. Mint ahogy én is.


Így továbbra is várom azok válaszát, akik tudják, hogy mikor és hol lesz vizsga.


Köszönöm, szép estét.

2011. febr. 16. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál?

APRÓVAD VAV

Időpont: 2011. október 1. /szombat/ 9.00 óra

Helyszín: Nógrádi Vadaspark

Nevezés: 2011.szeptember 25-ig

Itt a linkje: [link]

2011. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézzd meg itt:


www.retrievervadaszkutya.hu


Mindenre kapsz információt. Ha mégsem, írj e-mail, szívesen válaszolok.

2011. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti: köszönöm az időpontot, én is ezt az egy vizsgát találtam, ezen kívül egyik megyei OMVK sem tett fel fel, pedig nyílván minden megyében szerveznek vizsgákat.


Kedves utolsó: ezzel a linkkel már mások is próbálkoztak. Nem akarok tapló lenni, de szerintem a kérdés elég világos. Mikor és hol lesz VAV vizsga?


Ha tudsz kérlek a kérdésre válaszolj.


Köszönöm Mindkettőtöknek.

2011. febr. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!