Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő szukát szoktatok...

Tüzelő szukát szoktatok sétáltatni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Persze. Miért mit csináljak vele addig? Itthon pisiljen kakiljon? Ráadásul border collie, durván le kell fárasztani akkor is, mert a mozgásigénye nem illan el a tüzeléssel.

Odafigyelünk a kanokra ilyenkor. Lehetőleg olyan helyre megyünk, ahol kevesebb a kutya és az időpontot is megváltoztatjuk (inkább délelőtt és késő este vannak a nagyobb séták).

2011. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém még nem tüzelt, de már várható. És muszáj vele sétálni, mert hiperaktív, és ha kihagyjuk a sétát, rombol itthon. Szóval biztosan fogok vele sétálni minden nap, de gondolom azokon a napokon, amikor magára engedné a kanokat, nem a többi kutya közé viszem majd.
2011. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

adj tüzelőbugyit a lány kutyádra, úgy sétáltasd, így nem lehet semmi, nem tud 'érintkezni' kannnal.

és lehetőleg ne olyan helyre menjetek ahol sok a kutya..

így nem lesz baj

2011. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sétáltattam, persze soha nem egyedül, mert nálunk rengeteg a kóbor kutya. Esernyőt pedig mindig vittünk magunkkal "fegyvernek". :D
2011. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktuk. Tüzelőbugyival az a baj, hogy nem tud benne a kutya piszkítani, amit csak a séták alkalmával tud megejteni.
2011. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

én igen, éppen most tüzelt a csivavám.

Hihetetlenül gyorsan fut, és a környéken minden kutya (jóval) magasabb nála, úgyhogy nem féltem.

2011. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, majd akkor leszel bajban, ha már ő is akarja h összejöjjön egy kannal (a tüzelésnek van ilyen időszaka is), és hidd el a kutyák megtalálják a méretbeli különbségek áthidalásának módját, és már csak arra ocsúdsz, h a csivikéd nem tud megszülni 2-3 500 g-os kiskutyát.... Hajrá. Felelős állattartás.... messze vagyunk még attól.
2011. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:37


Áruld már el, Te láttál már valaha bugyiban kutyát sétálni? :D

Annyi, hogy nem engeded el pórázról, és kerülöd azokat a helyeket, ahol kutyák vannak.

2011. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jóó bocsi, nem láttam xDDD
2011. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet Deofill tablettával enyhíteni az illatát. Séta előtt akár egy női intim spréből pár fröccs a kritikus területre.
2011. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!