Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud fehér puli szukát?...

Valaki tud fehér puli szukát? Vagy kennel ajánlatok?

Figyelt kérdés

Van egy kanom. Szeretnék mellé venni egy fehér szuka pulit. Tudnátok mondani ahol van kiskutya vagy kennel ajánlatok. De csak olyan hely ahol a kiskutya azért megfizethető áron van! És Heves vagy Borsod megyében. Borsod megyében max Miskolcig!


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 16. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A pulik nem olyan drágák, max 50-60 ezer forintért már tudsz venni nagyon jó kiskutyát.

[link]

[link]

[link]

Ne az alapján válassz kennelt, hogy mennyire van messze, hiszen ezt csak egyszer vagy esetleg kétszer kell megtenni, sokkal fontosabb, hogy milyen kennelből, milyen szülőktől, milyen tenyésztőtől veszed a kölyköt.

2011. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! Az első kennel tetszett a legjobban. Már írtam is a tulajnak e-mailt.
2011. szept. 16. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!


Nekem puli kutyám van 2 fehér.z erős volt hogy 50-60e.ft.

Az én kutyáimat 100e-ért vettem törzskönyv nélkül MAX 70-80.50ezer forintért selejtet veszel,vagy pedig szaporítotól.Az én kutyáim [link] valók.Kíváló idegrendszerrel,de arra ne számíts,hogy 50 ért kapsz kskutyát!!!Akkor azt már szaporítótol veszed.Ha tk-ás mindegyik akkor tenyészthted is :)

2011. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!