Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves Angol cocker spániel...

5 éves Angol cocker spániel szuka mellé lehetne egy yorki?

Figyelt kérdés
Szintén szuka és már felnőtt:) Szerintem jól meglennének együtt:) Köszi a válaszokat előre is:)
2011. febr. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre te tudhatod a választ. Mióta van meg nektek a spániel?
2011. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerni a kutyádat, hogy mennyire elfogadó, és barátságos, és magadat, hogy tudsz-e mindkettővel egyformán foglalkozni, kivételezés nélkül. A spanikat ismerve tudnak nagyon irigyek lenni, ha elhanyagolják őket. Nekem is van kettő.
2011. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát te tudod.Csak,jó tanácsként elmondanám hogy nekünk két kan spánielünk van öt és hat évesek,de abban biztos vagyok hogy ők nem viselnék el,főleg hogy felnőtt kutyáról van szó.Szerintem Válassz egy hasonló fajtát és lehetőleg fiatal vagy kölyök kutyát.
2011. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én kutyám nagyon nyugodt, kedves, barátságos:) Nem hiszem, hogy gond lenne, de egyenlőre ez csak egy kérdés volt... Ti ezekszerint ellenzitek, vagy nem foglaltok állást egyik oldal mellett sem...
2011. febr. 18. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta van meg neked, és tudod hogy hogyan fog viselkedni egy új kutyussal, akkor szerintem jó :D
2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!