Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam szobatisztaságra?

Hogy szoktassam szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes keverék kiskutyám. 6 óránként kivittem de semmi nem végezte el a dolgait. De miután behoztam 10-15 percre re bepisilt.
2011. febr. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én a mopszomat úgy szoktattam le hogy vettem neki kutya pelenkát(leterítőset) és arra pisilt. Amikor meg kivittem az udvarra akkor mondtam neki hogy pisiljen valószínű hogy nem ezt értettem meg de amikor pisilt akkor kapott jutalom falatot és tutta hogy amikor kimegyünk akkor ő pisil és kap jutalmat:) most 7 hónapos de már ngyon ügyes!
2011. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes még nagyon pici. Kb két három óráig tudja visszatartani. Ha tudod akkor vidd le kétóránként és ha kint sikerül neki akkor nagyon dicsérd meg és adj neki jutalomfalatot. Nem fogja egyből tudni, sok idő és türelem kell hozzá. Fontos, hogy utólag sose szidd meg azért, hogy bepisilt vagy bekakilt mert nem fogja érteni miért kapta.
2011. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ennyi idős kutyát nem elég 6-óránként kivinni.

Mindig alvás, evés, játszás, után ki kell vinni, hogy a dolgát elvégezze.

Akár pisil akár kakil, mindig nagyon meg kell dicsérni.

2011. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 órán keresztül semmit se csinál csak eszik vagy alszik vagy játszik. Tegnap csak reggel végezte el a dolgát. Azóta se volt semmi.
2011. febr. 17. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!