Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisilte le ismimet a...

Miért pisilte le ismimet a kan kutyám, és a szuka kutyám miért kapar a hátsó lábával nagy dolog után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A pisilés jelölés, talán egyfajta dominancia. A kaparás pedig az, hogy a megjelölt területet elfedi. Remélem nem írtam hülyeségeket.
2011. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bosszúból is levizelheti valakinek a lábát,én tapasztaltam, én voltam az elszenvedő fél... nem adtam neki kaját az asztalról.


Általánosan a dominancia jele.

2011. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én szuka kutyám is kapar kakilás után. De nem úgy, mint a macskák, hogy rákaparja a földet, hanem elmegy onnan 1-2 méterre, néz rám, és büszkén rúgdos a hátsó lábaival.
2011. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mind a kettő erősen domináns viselkedés.
2011. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szukám is ugyan úgy; Elmegy egy méternyire, a farkát feltartja, és a hátsójával kapar.

A fiú is szokott így, csak Ő még morog is hozzá.

Akkor elég erős jellem mindkettő ahogy írtátok.


Köszönöm a válaszokat! :-)

2011. febr. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!