Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 kutyám van és mindenkinek...

4 kutyám van és mindenkinek megszeretném rendelni a felszereléseket. (a testméretéhez képest) Felesleges vagy nem?

Figyelt kérdés

Kutyaház: [link]

Fekhely: [link]

Itató- /etetőtál: ?

Nyakörv: [link]

Hám: [link]

Biléta, címtartó: [link]

Kutyaházra szerelhető lengőajtó:

[link]

Kutyaházra szerelhető puha-lengőajtó:

[link]

Játékok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Plüsstakaró:

[link]

Táska: [link]

Biztonsági Öv: [link]

Szélvédő Rács: [link]

Táptartó: [link]

Konzerv védő (10,5cm): [link] ×3

Konzerv Védő 7,5 cm): [link] ×3


KOZMETIKA

Sampon: [link]

Balzsam: [link]

Fésű: [link]

Szemtisztító: [link]

Fültisztító: [link]



EGÉSZSÉGÜGY

Vitamin: [link]

Élősködők ellen: [link]

Bélflóra: [link]

Tappancsvédő: [link]

Körömvágó: [link]


2011. febr. 20. 13:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
felszeretném újítani nekik!
2011. febr. 20. 13:34
 2/14 anonim válasza:
milyen kutyáid vannak?
2011. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 csivava, kakukázusi és palotapincsi
2011. febr. 20. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát őszintén feleslegesnek találom:

-Kutyaházra szerelhető puha-lengőajtó-mert nem minden kutya tűri meg , sok leszaggatja.


-Játékok-Vegyél nekik normális labdát , ezeket a sünis vacakokat meg felejtsd el szerintem , 10Ft-ot nem érnek.(főleg a csipogósok)


-Vagy fekhely vagy plüsstakaró , mindkettő felesleges.


-Táska minek ? azért van a nyakor/hám és a póráz....


-Táptartót is feleslegesnek találom , főleg ennyi pénzért.


-Szélvédő Rács-felesleges , nyáron ígyse-úgyse hagyhatod a kocsiban mert beledöglik ennél fogva nincs értelme megvenni.


-Konzerv védő-felesleges , raksz a tetejére egy sima alufóliát.


-Kozmetika-Ha jártok kozmetikushoz a samponon kívül a többi felesleges.


-Bélflóra-felesleges , ha valmi baja van úgy is orvoshoz kell vinni ott meg megmondják mit adj a kutyának.


Na kb ennyi ami szerintem felesleges , bár ez csak az én véleményem.

2011. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ninna ♥ ***** válasza:

Szerintem is a bélflóra, körömvágó, balzsam, táptartó, szélvédő rács, plüsstakaró, puha-lengőajtó, hám, mind hülyeség. Egy kutyának elég egy nyakörv, fölösleges dolog még egy hám is. A bélflórát azért ne add neki, mert majd az állatorvos megmondja, mit kell neki adni. Ha meg jó tápot kap (mert ha ilyenekre ennyi pénzed van, gondolom normális kajára is van) akkor fölösleges mindenféle vitamin, még árthatsz is vele. A körömvágó fölösleges, úgy sem szabad tapasztalatlanul a kutya körmét vágni, mert több kárt okozhatsz vele, mint hasznot. A táptartó is hülyeség, beteszed a spejzba a kutyatáp zsákot, és kész. Én még annak idején az Acanához kaptam táptartó vödröt, nekem abba van most az Orijen is. Balzsammal ne szennyezd a kutyád bőrét, ha megfürdeted, úgyis elég neki a sampon, többet nem is szabad rátenni. A szélvédő rácsot, meg mindenfélét, azért nem kell megvenni, mert minek? Biztonsági hámmal a kocsiba a kutyát, és kész. Nem kell otthagyni a kocsiban a kutyát, és akkor nem kap hőgutát, és nem lesz semmi baja, így indokolatlan a szélvédő rács.


Ne vegyél szerintem ennyi hülyeséget, mert tök fölösleges. Általában ezekből szokott lenni az a baj, hogy a gazdi elkényezteti élete kis drága szívét, a kutya visszaél vele, átveszi az irányítást, és komoly bajok lehetnek belőle. Vegyél neki mindenféle jót, amit szeretnél, de túlzásokba nem kell esni. Legyen normális, prémium minőségű kajája, játékai, táljai, fekhelye, háza, póráza, nyakörve/hámja, és kész.

2011. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó: ne gondold, hogy nálunk nincsenek szabályok! mindenük megvan de szabályok is vannak
2011. febr. 20. 15:14
 7/14 A kérdező kommentje:
a bélflórát nem adtam volna csak ha az orvos javasolja és szeretek mindenre felkészülni! a szélvédőrács pedig, hogy ne legyen nyáron meleg a kocsiba, nem hagynám magára
2011. febr. 20. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi pénzed van , a felesleges dolgok árán vegyél kutyatápot és add a közeli menhelynek , és jót teszel nem csak a te kutyádnak hanem többnek is ugyan abból a pénzből.
2011. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 IGCM ***** válasza:

Ha van rá elég pénzed akkro persze vedd meg!!!!Ez így egy luxus dolog lesz az ebeknek !:D

És nem kéne élből a menhelyekkel jönni mert valaki megkérdezi ezt emg ezt megvegye-e a kutyáinak!!Jó hogy egyesek nem azt mondják etessen mindenki pedigrével és a maradék pénzen meg tápot vegyünk a menhelyeknek!!!

Egyébként honnan tudjátok vesz.e vagy akar-e majd venni menhelyes kutyáknak tápot......

2011. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De olyan dolgot minek megvenni a kutyának ami felesleges ? Akkor már inkább vegyen rajta hasznos dolgot azon a pénzen , vagy akkor ne vegye meg.Persze semmi sem kötelező , de gondolom nem véletlenül tették fel a kérdést az illető.
2011. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!