Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás felszereléseket...

Milyen kutyás felszereléseket vegyek?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy a kutya már régóta megvan,szóval nem úgy h most lesz kutya...:)

(Bocs ha hülyén fogalmaztam meg)


2011. júl. 21. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom milyen célra(?), de általános dolgok a: póráz, nyakörv, esetleg hám, szájkosár, ha agresszív a kutya...ezek általános dolgok, de konkrétan mire gondolsz??
2011. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bent alszik akkor kosár, ha kint akkor ház, labda, valami kötéljáték amivel lehet kötélhúzósat játszani, sipolós állatka, amit lehet neki dobálni, póráz, nyakörv, tálkák.
2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem. Egy bőrnyakörv, póráz, szájkosár (ha nem is agressziv, akkor is legyen nálad ha olyan helyre mentek, mert kérhetik) Legyen tartalékban egysoros láncnyakörv, és egy 10 méteres póráz. Legyen tál, a kajának, egy a viznek. A saját kuckó nagyon fontos, legyen az kint, akár bent. Zsinóros labdák a játékhoz. Milyen apropóból kérdezted egyébként?
2011. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!