Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan történt? :D (Kérdésed...

Hogyan történt? :D (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Leírod hogy hogyan kaptad meg a kutyusodat? Én igen.

Tavaly nyáron talán júniusban az apummal meg anyummal és a tesómmal elmentünk a belvárosba fagyizni. Én eleve imádom a kutyákat és megláttam egy bischon havaneset aki a gazdijával

sétált. Eltörött a mécsesem. :) Sírtam hogy nekem kutya kell. Apuval megbeszéltük otthon , hogy oké egy ingyen kutya rendben van. A gépemen erre elkezdtem keresni ezzel a szóval : ingyen elvihető kiskutyák

Találtam egy tacskó kislányt olyan 2 hónapost. Ingyen volt nem is olyan messze az otthonunktól. Másnap felhívtuk a telefonszámot de elvitték. Megint sírtam én is , meg a hugom is. Ekkor anya , megnézte a fejér megyei hírlapot teljesen véletlenül. Mit találtunk vajon?

Kiskutyákat. Bischon havanesek voltak. Felhívtuk a telefonszámot. Megbeszéltük és ebéd után mentünk is oda.

Vasárnap volt , és olyankor mindig a mamiéknál eszünk ebédet. A mama persze nem akarta hogy mi vegyünk kutyát merthogy sok a baj vele , főleg hogy hosszú szőrű.

Nem ettem ebédet mert nagyon izgultam. Elmentünk . Az anya kutya Töpit le kellett fogni mert ugatott minket. Beengedtek engem a kölykökhöz , nekem kellett kiválasztanom melyik kell. Én egy kislányt fogtam meg aki nagyon félt. Majd megnyalt és hozzám bújt. Valami papírt adtak amit én írtam alá. Én vagyok a gazdája. Visszamentünk a mamihoz. Azon vitáztunk mi legyen a neve.

A hugom Szofit mondott erre a kiskutyám felkapta a fejét mintha tudta volna hogy neki szólunk. Így Szofi lett. Április 30. született 2010-ben. Nagyon szeretem őt. Most 9 hónapos. Hosszú és szép szőre van. Masnija is van és copfbam van neki. Ruháji is vannak. Néha találkozik az egyik tesójával.


2011. febr. 20. 19:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen:) 13 AZ az év a L meg a lány így van a fiuval is
2011. febr. 22. 13:44
 12/12 anonim ***** válasza:
értem. köszi
2011. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!