Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chihuahua vagy Yorkshire terrier?

Chihuahua vagy Yorkshire terrier?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok dönteni közöttük. Ti melyiket ajánlanátok inkább?

Lenne pár kérdésem is, ha nem baj. Először is chihuahuánál a középméretű az kb. hány kilót jelent és nagyjából mekkorára nő meg? Meg van elvileg olyan, hogy félhosszú szőrű, az pontosan mit takar? Mert chihuahuából jobban tetszik a hosszú szőrű. Viszont nem tudom elképzelni, hogy a félhosszú az mégis mekkora lehet. :D

Leírnátok azt is, hogy melyiket miért ajánlanátok jobban? Köszi :)


2011. febr. 20. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"Találtál" egyet? Ugye nem netes hirdetésből akarsz kutyát venni?Ott csak szaporítók árulnak,sokszor beteg kiskutyákat.Úgyhogy csak tenyésztőtől vegyél,bármelyik mellett is döntesz.Viszont egy tenyésztőnél 80.000-nél kezdődnek ezek a fajták.
2011. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekünk yorkink van, és csak jót tudok róla mondani. ha foglalkozol vele nagyon gyorsan tanul... és hihetetlenül okos! Ha nem vagyunk otthon akkor nem rosszalkodik, hanem alszik vagy a játékaival játszik, tehát nem tép szét semmit.

Talán az az egy baj van vele, hogy gyorsan nő a szőre és havonta- másfél havonta vinni kell kozmetikushoz. De láttam már olyan yorkit is akinek nem vágták a szőrét és úgy is cuki :)

2011. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező itt csak olyan választ kaphatsz ami alapján sztem Te nem tudsz dönteni én is leírhatom h Yorkiii mert nekem is az van és igazi kis rosszcsont minden nap megnevettet. De mindenki azt fogja írni ami neki tetszik. Neked melyik fajtához húz jobban a szíved? Olvass utána melyik fajtára mi a jellemző.. És melyik illik jobban bele az életedbe. Sztm mind két fajta pörgős nekem nem tetszik a Chihuahua elálló füle valakinek ez tetszik....Azt tudnod kell h (az én véleményem) nehéz őket szobatisztaságra nevelni....És mind 2 fajtát neveld ne babusgasd mert a fejedre nő.:)


Nézd meg ezt a műsórt:


[link]

2011. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is.

Egyébként nem netes hirdetés, természetesen tenyésztőtől venném. :)

2011. febr. 21. 13:17
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem yorkit vegyél.. a csivavák nagyon bolondok. sokkal nehezebb őket kezelni, illetve nevelni.
2011. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!