Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám minden nap csirkeh...

Ha a kutyám minden nap csirkehust, eszik, és csontot, az helyettesithet egy jobb minőségű tápot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nézd csak meg egy jobb minőségű táp összetételét. (Pl. Acana) A kutyának a húson és kalciumon kívül még sok más dologra is szüksége van.
2009. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
8%
de jól megy a kutyádnak, hogy húst akarsz neki adni, nekem meg nem jut az asztalomra...
2009. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítésnek nagyon jó,viszont ennie kell tépot is minnél jobb minőségűt mert fontos tápanyagok és vitaminok vannak benne!Ha csontot adsz neki,akkor viszont ne csirkét mert az szilánkosan törik és gondot okozhat a pocakjában!
2009. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat:)
2009. febr. 14. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én ugy etetem őket,hogy reggel száraztáp(most royal canin),este pedig főtt csirke,csont,és bőr nélkül.kisfogyasztásu kutyák,ugyhogy egyáltalán nem drága,mielőtt valaki leszólna.
2009. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha adsz mellé rizset, meg főtt répát, akkor talán, de szerintem vegyél neki valamilyen tényleg jó minőségű tápot, és azt add kiegészítésként (mert a tápban minden benne van amire a kutyának szüksége van, még olyan dolgok is amire nem is gondolna az ember, hogy kell a kutyusnak) Amúgy én is úgy etetem a kiskutyámat, hogy kap főtt husit, meg májat, rizset, tésztát, főtt répát stb (nem váltogatom állandóan, egyik héten ezt, másikon azt), meg mellé megfelelő mennyiségű tápot még pluszban. Sőt, még a nyers almát meg répát is megeszi! (mert vannak tengerimalacaim is, és ha ők enni kapnak a kutyának is adni kell belőle, mert különben kilopja... :D) remélem segítettem! :D
2009. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy a legjobb ha vegyesen adod neki. Viszont ha nem akarsz tápot venni akkor az is nagyon jó ha kicsi rizst adsz neki mellé valami főtt zöldséget (az enyém borsópárti) és veszel egy jó minőségű vitamint, esetleg porc vagy immunrendszervédőt, a kutya fajtájától és korától függően rengeteg ilyen kiegészítőt lehet kapni.
2009. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem,nem
2009. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A csontnak vajmi kevés a tápértéke és leginkább csak komplikációkat okoz, főleg idősebb korban.

Könnyen mehet tőle a hasa, nagyobb darabok megakadhatnak, sérülést okozhatnak.


A csont nem táplálék!


Mellesleg a hús sokkal drágább mint egy táp (amiben viszont minden benne van ami kell) a csirke ráadásul a legrosszabb hiszen ez okoz a legtöbbször allergiát.


Amelyik húst érdemes lenne etetni, az baromi drága, ezért jobban jársz ha egy jó közép kategóriás tápot etetsz. kevesebb probléma, kiegyensúlyozottabb táplálás, kevesebb idő. Minden szempontból sokkal jobb!

2009. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tökéletesen igaza van.és ha sokáig eteted akutyád csonttal és semmi mással,akkor egy idő után a szkletén is látni fogod,hogy valami nincs rendben.hófehár lesz szinte.
2009. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!