Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy skót...

Mennyibe kerül egy skót juhász törzskönyv?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:34
 1/3 Ninna ♥ ***** válasza:
84%

Öö, pontosan nem tudom megmondani, mire gondoltál.


Ha magára a törzskönyves skót juhászkutyára gondoltál, akkor normális kennelből 100 ezer forint felé kerekedhet a kutyus ára, de ezen a törzskönyv csak 5500 forintot dob, ennek ennyi az ára. De a kutya viszont rendes, kiállításon jól szerepelt, örökletes betegségekre szűrt, garantáltan normális idegrendszerű, tenyészszemlés, törzskönyves szülőktől származik.


Ha viszont csak simán a törzskönyvre gondolsz, akkor az csak 5500 forint, de azt utólag nem tudod neki előállíttatni. Azt a tenyésztő pár hetes korában megrendeli, kifizeti, ráiratja a kutyus nevére, és ennyi. Ha már nálad van, akkor már törzskönyvet nem tudsz neki sehogy intézni, még a tenyésztője sem tud kiváltani neki.

2011. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 IGCM ***** válasza:
100%

Én viszont tudom...

Elég mocskos dolog és etikátlan egy elpusztúlt kutya törzskönyvét megvenni ami körübelűl majdnem egyidős volt a te kutyáddal...

A hamis tk-ról ne mis beszélve....

2011. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IGCM ***** válasza:

Ha kiváltani akarod neki akkor bocs.

Azt Ninna álltal leírtak alapján lehet/nem lehet

2011. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!