Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma kapta meg a...

A kutyám ma kapta meg a veszettség elleni oltást. Az ölemben fogtam, és a szúrás pillanatában a farmeromon éreztem a spriccelést. Az orvos szerint a kutya lepisilt. Szerintem meg nem. Ilyenkor mi a teendő? Honnan tudom hogy megkapta-e az oltást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 21:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Természetesen megszagoltam, és nem pisiszagú. Csak nem fért ki a leírásba.

A doki meg persze hogy nem vallja be ha hibázik.

Szívem szerint újra beadatnám, de félek attól a pici esélytől hogy mi van ha mégis megkapta a kutya? De szinte kizárt, nem tud spriccelve pisilni, egyértelmű hogy az oltóanyag volt :(

2011. febr. 23. 22:27
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy másik dokit és konzultálj vele az esetről...figyeld a reakcióit-ha őszinte, jófej akkor maradj nála

(a minap a mi dokink is izomba nyomott be valamit és erre fennhangon közölte, hogy 'milyen kis nyafka a kutyám!'mert szűkölt, sírt :)hahaha mondtam szerintem a doktorúr is felszisszenne ha izomba kapna egy szurit!-kipróbáljuk?-többé egyszerűen nem megyek hozzá-nem az a gond ha hibázik egy doki, de legalább ne nézzen hülyének, és ne tagadja le a hibáját mert akkor elveszítem a bizalmamat, és nem viszem hozzá az ebem...!

2011. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Első oltása volt? Ha igen akkor fél év múlva újra oltani, kell, no para, nem lesz baja.

Sokadik oltása volt? A veszettség elleni 3-4 évig véd, no para, majd jövőre újra oltatod.

Egyébként itthon gyakorlatilag nem létezik veszettség a kutyák közt, hacsak nincs nagyon sokat rókák közelében, amit nem hiszek.

2011. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is a választ! Hát erősen gondolkozom az orvosváltásban. Épp jövő héten készültem volna amúgyis menni egy másikhoz, mert ivartalaníttatni szeretném a kutyám. Ha ezt tudom, akkor eleve vele oltattam volna már be. De amúgy 15hónapos a kutya, eddig vagy 6oltást kapott ettől a dokitól, nem volt gond.

De ami gyanus volt, hogy a kutya meg sem nyikkant a szuritól, pedig mindig sír egy picit, és a lába sem fájt este, pedig azért szokott látszani rajta ha szurit kap.

Nagyon mérges vagyok! 2 pici gyerekünk van, és a kutya is szobakutya, csak nyugodtabb lennék ha benne lenne az a veszettség oltás...

2011. febr. 24. 09:59
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez most ugye vicc, hogy van olyan szemét "orvos", amelyik nem a tényleges vakcinát oltja drága pénzért, hanem vizet, meg mást? Az én kutyadokim például nem előttem szívja fel az injekciót, hanem kimegy a helyiségből és visszajön a tűvel beadni. Gyanakodnom kellene?

Az 1. szurija nagyon fájt a kutyának, az meg bemondta hogy milyen kényes a kutyám. Én meg rátudtam hogy az! Akkor izomba adta az a pancser neki? A többi szurinál érdekes egy hangja nem volt. Nagyon mérges vagyok!

2011. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!