Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak...

Lehet valami baja a kutyámnak sétákon, ha utoljára 4 éve volt beoltva?

Figyelt kérdés

Nemsokára be lesz oltva, de addig ugye lehet sétáltatni nyugodtan?


Az első oltások amúgy megvannak.


2011. febr. 23. 22:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
elnézést a helytelen írásért!
2011. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Sajnos, az élet nem habos torta. Aki akarna dolgozni, az nem kap!!!!!! És ez nagyon így van vidéken!


18/L

2011. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Na nekem egy 18 éves lány mondja már meg, hogy az élet nem habos torta!!!

Vidéki vagyok, és ilyen jellegű munkával van teli az újság! De ok, ne csinálja, ha se kutyája se macskája ott a lehetőség, hogy kimenjen külfödre, amihez persze tőke kell, de inkább erre kuporgasson akkor és hosszútávon lesz egy normális élete! És még mielőtt bki bmit is mondana, járható út, ugyanis családom kint él 4 éve!

Tehát lehetőség mindig adódik, mindenre van megoldás csak észre kell venni és persze kellő talpraesettség kell hozzá! Szerencsére engem úgy neveletek anno, hogy ez meg legyen, és eddigi életem során mindig kimásztam mindenből, mindig taláétam megoldást mindenre, pedig átéltem már egyet s mást!

2011. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
*ne
2011. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Na nekem egy 18 éves lány mondja már meg, hogy az élet nem habos torta!!! "


Mert 18 éves vagyok, nem tudom megmondani milyen az élet?????

Hát igenis nagy fogalmam van arról, milyen ez a retkes világ!! Hogy aki dolgozna, nem tud. És nem egy nevet tudnék felsorolni családon és barátokon belül, aki így van vele.

A te családod szerencsés akkor. GRATULÁLOK!!!

2011. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem a szerencsénknek köszönhetjük, de köszi!
2011. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Abszolút nincs igazad. Ha valaki akar dolgozni tud. Ok. Tegyük fel talál XY egy munkát. Az akármilyen munka az általában kemény fizikai munka. Ez alól a nők eleve ki vannak zárva. ( te se gondolod,hogy én 22 évesen odamennék XY vállalkozóhoz,hogy segédmunkát keresek,akkor felvenne... )Szóval talál egy munkát. Oda be kell járni. Általában ez a munka tömegközlekedést igényel. Amit,ha0-án állsz,egy hónapig sehogy sem fogsz tudni önerőből fizetni. A megnövekedett étvágyadat szintén nemtudod finanszírozni. Aztán az ilyen helyeken jön,hogy nincs fizu,mert a vállalkozót se fizetik ki stb...

Nem olyan egyszerű ez...

2011. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
de most beszéltek itt a munkáról. ne akarjátok már nekem bemesélni hogy valakinek 4 éven keresztül ne legyen munkája, mert úgysem hiszem el..
2011. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

na azért írtam irány külföld akkor, de ez baromság mert egy nő kávézóba, kocsmába pultos tud lenni, eladó tud lenni, sőt vannak melók ahol a képzést is fizuzzák az úti ktget is...aki keres az talál!!!!!!!

külföldre, meg bemész elsőnek egy közvetítőhöz ha nem mozogsz a terepen jól...szállássál együtt vannak munkák!!!!!!!

ugyh kábítsátok magatokat, aki akar vmit kezdeni magával az megtalálja a módját!!!

2011. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Próbálj meg itt felénk munkát találni!

Külföldre nem megyek a beteg párom meg a 2 kutyám miatt.

Itt legközelebb Kecskeméten van munka.A munkaadó nem 40 kilométerre lakót vesz fel,hogy fizethesse az útiköltséget.

2011. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!