Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak...

Lehet valami baja a kutyámnak sétákon, ha utoljára 4 éve volt beoltva?

Figyelt kérdés

Nemsokára be lesz oltva, de addig ugye lehet sétáltatni nyugodtan?


Az első oltások amúgy megvannak.


2011. febr. 23. 22:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

választani kell...éhen haltok vagy kimész 1-2 hónapra és van

1000-2000 euród amit haza hozol, annyit kilehet bírni, 1-2 hónap itthon aztán megint kint....nem lehet minden olyan, hogy az kényelmes legyen! Párodról biztos tud addig vki gondoskodni, meg a kutyáidról..máris jobban élnétek...az élet erről is szól, áldozatokat kell hozni, meg választani, te azt választod, hogy itthon maradsz akkor meg ne sírj, hogy így élsz!

MINDIG VAN VÁLASZTÁS!

2011. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van esélye külföldre utazni, vagy más városba utazni. Gyerek, lakás, állat, család.... nehéz elszaladni

És hiába mondjátok, nem egyszerű állást találni!!!! De aki ilyen jó ebben, az segítsen már az anyukámnak, az unokatestvéremnek, és a nagy bátyámnak munkát találni!

Megköszönném!!

2011. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
vegyen újságot a kezébe, vagy használj a netet, és nem kell válogatni! Mi is ezt csináljuk! De az is egy ötlet, ha fiú vagy lány és van hajlama rá, és egy kevés keret rendőrnek menni, menjen el a rendészeti szakközépbe, 2 év, de hallottam olyat a hiány miatt már csak egy lehet annak is menni....
2011. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Én nem válogatok,elmegyek akár vécépucolónak is 3 szakmával+érettségivel.

De 40 évesen már nem megyek idegenbe.Pár ismerősöm volt kint,sokukat átb@szták.Pedig az én egyik szakmám keresett külföldön.

2011. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Anyukám 50 évesen ment ki, mert a családi vállalkozás nem csődbe ment..hosszú történet! Embere válogatja mit vállal be...ennyi...épp ezért mondom választás mindig van csak éppen vki nem képes kilépni a komfort zónájából! Ennyi és ez nem baj csak akkor nem kell siránkozni!
2011. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Na jó, árulja már el valaki, hogy mi köze van a kérdéshez annak, hogy kinek az anyukája és az apukája hol dolgozik és milyen álláslehetőségek vannak.... Kb. 3 választ kaptam a kérdésemre, a többinek az ég világon semmi köze hozzá. Úgyhogy legyetek szívesek ne itt folytassátok a beszélgetést!


A kutyára pedig van pénzem, egy ismerősömtől kaptam, aki nem oltotta be és nem foglalkozott vele. Annyit tudok róla, hogy kiskorában be lett oltva, de azóta nem.


Köszönöm annak, aki a kérdésre válaszolt!

2011. febr. 24. 20:11
 37/39 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van a kérdezőnek!


Sztem ha elviszed beoltatni, minden rendben lesz.

2011. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Adtam választ rá : "Addig ne vidd, nehogy vmi rosszul végződjön...ilyenkor szokott lenni a legtöbb baj, majd viszed oltás utána, ennyi idő után igazán kibírja azt a pár nappot még! "
2011. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Igen, azt köszönöm is, de szerintem felesleges itt veszekedni, hogy ki mennyi pénzből és mennyiből jön ki. Nem kell egymást támadni.
2011. febr. 24. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!