Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp? Te...

Melyik a legjobb kutyatáp? Te mivel eteted a kutyád?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Acanával etetek. A minőségével nagyon meg vagyok elégedve, szerintem az egyik legjobb táp.
2009. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hill's- re szavazok, nálam azt kapják a Drágák :-)
2009. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Jack Russelem van. A Royal Canin vagy Eukanuba fajtatápot azért nem adhatom neki, mert csirkehús allergiás volt mindkét szülő. Ezért Hill's bárányos, rizses Puppy tápot kap. Nagyon jó minőség, de az előző kettő amit említettem, szintén.

A szomszéd kutyája elkezdett sántítani kb 6 hónaposan. Végül alig tudott lábra állni. Kiderült, hogy "olcsógazdaságos" vackot etettek vele. Ahogy rendes (Eukanuba) tápot kezdett enni, rendbejött.

2009. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta (ill. mekkora és mennyi idős) a kutyus?? Mert vannak jó minőségű tápok, amiket attól függetlenül, nem célszerű pl. nagyranövő kölyökkutyáknak adni, mivel a fehérjetartalma miatt gyors és hirtelen növést ereményez, amitől könnyen dp. alakulhat ki. Ha nagytestű kutyád van, arra figyelj h a fehérjetartalma mindenképpen 30% alatt legyen!!


Ezt a honlapot érdemes tanulményozni - igaz angolul van...

[link]

2009. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

az eukanuba lehet, hogy jó minőségű, de rendszeresen végez állatkísérleteket ennek érdekében (pl szándékosan megbetegítik a kutyákat, hogy azután tesztelhessék rajtuk a tápot), szóval üzenem minden kutya- és macskatartónak, hogy ne vegyet eukanuba vagy iams eledelt, amennyiben szereti az állatokat és nem tudná elképzelni, hogy az ő kis kedvencével is ezt tegyék.

egyébként én a hill's nature's besttel etetem őket, nagyon tudom ajánlani.

2009. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Orijen
2009. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Énnekem egy kuvaszom van. Másfél évig lakásban tartottam, napi 6 órát sétáltunk stb, a lényeg, hogy jó dolga van. Mikor kölyök volt Hills-el etettem, 7-8 hónapos koráig, de mivel nem egy nagy evő, a tápot meg utálja már akkor is kapott húst. (Csirkefejet, persze a szemét és a csőrét kiszedtem jó móka volt:P) Most már csak hússal etetek, valamint kiállítások előtt, meg amikor tudok szerezni tehéntőgyét adok neki (attól nagyon istenkirályul néz ki:D), amit imád. Én azt vallom, hogy nem egészséges a kutyát egész életében táppal etetni, sőt. Az első időkben nagyon is fontos, mert megkapja (főleg ha prémium táp) azokat a fontos vitaminokat, proteint stb.. ami a normális kifejlődéshez szükséges. Utána a legjobb, ha azzal etetjük amit a természetben is enne. Ez az én véleményem, nem biztos, hogy ez a legjobb.
2009. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
mi acanát adunk és nagyon jó fajta.canadai táp és mindent amit használnak(hús,rízs stb.)a saját erre kialakított helyen termesztenek.tök mind1 milyen akutyád,mert nagyon sok fajta van belőle,szinte minden kutyának.sporthoz is van,van érzékeny kutyáknak stb.az eladó úgyis segít.
2009. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is Acanát adok a kutyámnak. Szerintem is nagyon jó.
2009. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is Acanával etetem őket.

2009. febr. 17. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!