Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy elaltatnak...

Lehetséges, hogy elaltatnak egy kutyát menhelyen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja leadtam egy kölyök kutyát menhelyen (nem sintértelep). Fizettem 5000Ft-ot, azt mondták a 2 hét (karantén) lejárta utána persze felkerül a honlapra. Azóta is néha felnézek a honlapra és nincs fent, pedig szokták frissíteni.


Ha elaltatták, kötelesek nekem megmondani vagy kitalálnak valamilyen kamu történetet?


2011. febr. 24. 12:02
1 2
 1/18 Csurmi ***** válasza:

Én is ilyesmit kérdeztem, nézd meg a válaszokat.

Miért adtál le egy kölyköt?

2011. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hova adtad le? Menhelye válogatja.

Egyébként lemondtál róla, semmi közöd már hozzá ...

2011. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelesek semmit megmondani,lemondtál róla,ezzel azt a jogodat is elveszítetted,hogy a kutyáról infot kapj.

Ha jóindulatúak a menhelyen,megmondják a frankót.

Melyik menhely volt ez?

2011. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elaltathatnak, ha agresszív, nem szocializált, és főleg ha kevés a férőhely. :(
2011. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ hova adtad le.
2011. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még akár az is lehet, hogy már a karantén alatt találtak gazdát, mert megtetszett valakinek, így egyből el is vitték. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, amúgy sem valószínű, hogy egy kölyökkutyát altatnak el, hacsak valami nyomós ok nincs. Inkább idős, felnőtt kutyát, sokkal nagyobb esély egy kölyköt örökbe adni.
2011. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha MENHELYre adtad, akkor nem altatták el. A menhely lényege, hogy nem altat. Ha gyepmesteri telepre adtad le, ott simán elképzelhető, hogy elaltatták.
2011. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan menhely,ahol altatnak. Fehérváron pl. Ha egészséges,akkor kicsi az esélye. De a karanténban itt nálunk nagyon ok kölyök fertőződik meg. Sokat altatnak,és sok meghal magától. Ezért jöttem el a menhelyről :(
2011. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A budapesti Hérosz menhelyről van szó, nem gyepmesteri telep, direkt írtam, hogy nem az.
2011. febr. 24. 13:12
 10/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a kutyát hamarabb elvitték, mint ahogy felkerült volna a honlapra.
2011. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!