Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MELYIK légitársaság szállít...

MELYIK légitársaság szállít KUTYÁT?

Figyelt kérdés
Kistestű 4,30kg.Wizzair,Malév nem:(
2011. febr. 24. 13:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem csak az ára sok, hanem a körülmények is rosszak. Járj utána, ha tényleg felmehet az utastérbe, akkor oké, de ha nem engedik fel, akkor ott ahol az állat utazhat nincs nyomáskielégítés és légkondi sem, annyi a fűtés, amennyi az utastérből lekerül. Fagy nincs, meg általában nincs is belőle gond, de elég nagy sokk a kutyának, és van olyan ismerősöm akinek a kutyájának megfagyott a füle annyira, hogy amputálni kellett :(


Másfél órás útra nem biztosítanak normális körülményeket egy kutyának. Tengerentúlra igen, ott tök kultúráltan szállítják, mert hosszú idő.


De ilyen közelre érdemesebb tényleg szárazföldön menni.

2011. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nekem 50 euro nem sok a kutyára de nekem a jegyem lenne majdnem 110eft úgy hogy előre néztem azaz márc.18-a körül.és igen nekem ez sok.nem a kutyámon akarok spórolni de sztem nagyon drága lenne a jegyem!ha pl.a Malévnél lenne mondjuk 20eft a jegyem akkor nem lenne gond és simán kifizetném a kutyám jegyét is de így nem fogom főleg hogy csak oda kell rep jegy mivel haza kocsival jövünk.A kiskutyám pedig simán kibírja a hosszú utat amit kocsival tennénk meg mert teljesen hozzá van szokva és simán végig aludja de egyébként se egy izgága típus:)
2011. febr. 25. 13:11
 23/27 anonim ***** válasza:
na igen ezt én sem értem, hogy a one way miért duplája a retúr jegynek?! Én retúrt néztem márc 18-tól júl. 9-ig, 52-53 körül van...
2011. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
bocsi most megint megnéztem 62 500 + 10 a kutya, meg ha netán a csomagod is véletlen meghaladja akkor már 80....
2011. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ezért fogok ha minden úgy alakúl ahogy terveztem az egyik válaszoló által belinkelt busszal menni.nagyon kedvezőnek találom!bár jobban szeretnék személygépkocsival menni remélem össze jön mert mint azt már említettem a kutyám nélkül sehova :)
2011. febr. 25. 13:36
 26/27 anonim ***** válasza:

Na most írt vissza, jelentkeztem erre az eurotaxira! Kutyával együtt Keletiből Heemstedébe 110 euro lesz!

Remélem segítettem, akkor!

Jó utat!

Szia

2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 25. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!