Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ivartalanították a...

Most ivartalanították a kutyám és most nem ismer meg engem, ez normális?

Figyelt kérdés
3-kor hozták ki a műtőből, egy órával ezelőttig csak feküdt és remegett, de most már csak addig van nyugton, amíg nem vagyok a szobában. Ha bemegyek akkor menekül előlem, dűlöngélve, botladozva, ha nevén szólítom a füle botját se mozdítja és hiába szagoltatom meg vele a kezem. Rettenetes így látni őt, ugye vissza fog térni a rendes kerékvágásba? :(
2011. febr. 24. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem volt átmeneti zavar sem, csak még kába volt. Nemrég ivartalaníttatuk a cicánkat (a kutyát már rég) és ő eleinte semmire sem reagált. Ha fölét fújtam akkor se rázta meg. Nem az volt a baj, hogy nem ismert meg, hanem hogy képtelen volt még reagálni.


Téged altattak már? Engem igen, és én is elég összefüggéstelen hülyeségeket beszéltem ébredezés közben amikre aztán nem is emlékeztem.


Ahogy kiürül a narkó kitisztulnak, és minden rendben van :)


Gondolom mostmár sokkal jobban van!

2011. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Engem még nem altattak szerencsére. Már jól van a kutya (a körülményekhez képest), olyan mint régen. :)
2011. febr. 25. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!