Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya meg tudja érezni, ha...

A kutya meg tudja érezni, ha valaki jó, vagy pedig rossz ember?

Figyelt kérdés
Egy butikban dolgozom,s a mellettem levő kávézó előtt szokott heverészni egy kutya. Az arra járó emberek közül némelyiket letámadja,míg másikra rá sem hederít. Olyat csinál,hogy felpattan,ahogy egy-egy ember elmegy mellette,ugat és olyan is volt,hogy belekapott az illetőbe..nem harapta meg,csak mintha figelmeztetné.Amúgy a kávézós lány szeretgeti,én ugyszintén játszottam is vele már.A lány szerint érzi,hogy ki a nem jó ember.Valóban,semmi különös nincs a járó-kelők viselkedésében,csak mennek.Amikor egy-egy ember,akit megtámad,el próbálja kergetni,a kutya csak ugatja tovább,és sarokba szorítja.Mikor egyszer rászóltam mert próbáltam segíteni az embernek,hgy el tudjon tőle menni,meghunyászkodott előttem..lapult,csóválta a farkát és nyüszögött.
2011. febr. 24. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Megérzi.

És azt is, ha valaki utálja a kutyákat. Akkor acsarog rá.

2011. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes :)
2011. febr. 24. 18:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert tegnap,meg tegnapelőtt is volt bent nálam egy ember,aki nagyon gyanús volt nekem..végigméregette a boltot,s nem is vett semmit,csak kérdezősködött.Másnap ujra bejött,szintén méregette a boltot,de vett 5 db zoknit..kicsit megijedtem,mert eléggé furi alak.Az utolsó egy hónapban körberabolták a környék üzleteit,egyiket kétszer is,meg a piacot is fölforgatták,ami pedig csak 50 méterre van a butikunktól... a kutyusunk meg szépen letámadta.. akk ugy tűnik,nem csak paranoiás vagyok.Remélem rendben lesz a bolt.. :(
2011. febr. 24. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen meg ismeri.

Más téma, de ez is érdekes:

Az én kis palotapincsim(kislány), pl gyűlöli a férfiakat. (apu kivétel) Mondta is egyik férfi ismerősünk, mikor jött és ugatott rá: "meg sem lepődök, engem mindig leugatnak a nők" :D:D

de minden férfit megmorog, vagy megugat, és ha megakarják simogatni, elszalad!

ha nő nemű lény érkezik, akkor pedig oda megy rögtön, engedi, hogy simogassák, és nyalogatja őket.

2011. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jópofa :). A kutyus is meg az ismerősöd is :D
2011. febr. 24. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!