Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tünetei vannak amikor...

Milyen tünetei vannak amikor egy kislány kutya tűzel?

Figyelt kérdés
Még nem volt soha lány kutyám.Vérezhet?feldagadhat ott alúl?
2011. febr. 25. 21:49
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
a kutyának is van menszesze.vagyis vérezhet de attól még nem tüzel.
2011. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi és attól lehet bedagadva neki?
2011. febr. 25. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Kislány kutya? xD Egy kuty max szuka lehet. Na de mennyi idős? Ha még nincs 1 éves, akkor nem valószínű hogyn tüzel. De amúgy igen, vérezhet és fel is dagadhat.
2011. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első!


Ez nem igaz. Ha a kutya " menstruál", akkor tüzel. A kutyáknak nincs havi menstruációjuk.

2011. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Onnan lehet látni,hogy nagyon fogy a szén a pincéből..
2011. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kutyus már 2 éves.Mindegy szerintem hogy irom kislány vagy szuka de nekem ő olyan mintha a gyerekem lenne tehát nem fogom egy szukának hivni.De tisztában vagyok vele hogy ez a hivatalos neve ha már kötekszel.Köszönöm a segitséget.
2011. febr. 25. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Eléggé látható jelei vannak, megdagad neki és vérzik is. A vérzés változó lehet, van amikor csak pár csepp van. És bőven egy éves kor alatt tüzelhet. Az én kutyusom 8 hónapos volt amikor először tüzelt.
2011. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Luciferus ***** válasza:
100%
Szépenés kultúráltan megpróbálom leírni.A tüzelés az okos hozzászólók értesülései ellenére 6.hónapos kórtól várható a nőstény ivarú kutyáknál (nem kislány és nem szuka így senki nem sírhat!)A vulvája megduzzad és eleinte halvány rózsaszín később egyre tisztább véres váladék űrül belőle ez a harmadik hét után megszűnik de ekkor még ne engedd kanok közelébe mert még fogamzóképes! Eleinte elzavarja a fiukat de a harmadik negyedik hét tájékán ha megvakargatod a faroktövénél akkor a farkát félrecsapja és finoman rogyaszt,ekkor kell legjobban vigyáznod mert úgymond ilyenkor veszi fel a kanokat!
2011. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ez egy korrekt válasz volt, igy legalább kielégitő választ kaptam a kérdésemre.Köszönöm
2011. febr. 28. 12:39
 10/10 Luciferus ***** válasza:
Nagyon szívesen! Vigyázz rá! :-)
2011. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!