Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon édi de rohadt...

Van egy nagyon édi de rohadt rossz pici tacsiim=) kislány. Mit csináljak vele h normális kutya legyen? Lejjebb infoo

Figyelt kérdés
szóval elképesztően rossz.×D szétrág mindent, ellopja folyton plüsseimet, és rászokott h velünk alszik. meg már 4 hónapos és még nem szobatiszta. ha levisszük csak futkározik..néha pisil, de amint feljövünk rá 5-10 percre bepisil/kakil. hiába csesszük le stb. buta:D meg van egy nyuszis mamuszom azt is mindig ellopja meg ha abban járkálok rákap és huzom szinte a lábammal mert leakarja tépni×D nemtom már mit csináljak vele.:D help légyszii:D
2010. jan. 22. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

*****

Olvasd el ezt a könyvet!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
cseréld kanra
2010. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló által ajánlott könyvet feltétlen olvasd el!!!


Amit még ma elkezdhetsz az az,hogy amikor most leviszed pisilni,addig maradjatok,amíg produkál pisit,és akkor nagyon dícsérd meg érte.

Aztán ezt egy darabig mindig tedd meg.Gyorsan lesz eredmény meglátod.

2010. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
14%
néha nem árt egy kis tasli neki sem, ha veletek akar aludni rakd ki és mond meg neki h nem! jó hangosan...hogyha bekakilik vagy bepisilik nyomd bele az orrát...tudom h undorító de hidd el hatásos! énis ezt csináltam és azóta kaparja az ajtót...persze nem megy elsőre de próba szerencse
2010. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem már, hanem MÉG CSAK 4 hónapos. Nem buta, csak még nagyon baba. Ez a viselkedés minden kölyökre jellemző, akkor lenne baj, ha nem lenne rossz. Legyél vele következetes és türelmes, majd megkomolyodik. A tacsik egyébként is piszok fifikásak tudnak lenni, úgyhogy ha megülne a sarokban és nem csinálna semmit, akkor tényleg elmondhatnád róla, hogy buta...
2010. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
15.06-os, az anyukád téged is hasonló módon szoktatott szobatisztaságra??
2010. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem fogom belenyomni az orrát, azt hallottam h ezt nem szabad..leszoktam érte cseszni. tudom h nomrális h ilyen de már az agyamra megy:D de amugy imádom:) meg azis baj sztem h anyu meg öcsém sose viszik le nekem meg tanulnom kell suliban vok stb..szal...elég gáz..
2010. jan. 22. 15:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

15:06

nem bekakilIK, hanem bekakil... ÉSZ! :)

SOHA NEM NYOMJUK A KUTYA ORRÁT A PISZKÁBA!!!!

Ezer módja van annak, hogy lehet egy kutyát normálisan szobatisztaságra nevelni! Google a barátod. :)

Egy 4 hónapos kutyánál mindez, amit írt a kérdező, teljesen normális! Akkor lenne baj, ha nem ilyen lenne. Olvasd el azt a könyvet, le van benne írva, hogy mit csinálj ezekben a helyzetekben!

És majd ha még 8 hónaposan sem lesz szobatiszta és még akkor is ezt csinálja, n akkor már tényleg baj van. Most alapozd meg a nevelését és akkor szépen kinövi ezeket! A szertelenségéért nem lehet egy kölyköt sem megpofozni, sem orrát beletörölni, azért, mert kölyök! De felnőtt kutyának sem töröljük az orrát a piszkába!

2010. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, egy kölyök kutya ilyen, ezzel jár, türelem! :) 6 hónapos korára már eléggé lenyugszik és a szobatisztaság is alakulni fog. Legyél következetes, nevelgesd szépen a kutyusod. Ezt a 2-3 hónapot már kibírod. Gondolj bele, egy kisgyerek is milyen fárasztó tud néha lenni... :)
2010. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a könyvet amit küldtek :)

Csak akkor szídd a kutyót, amikor "tetten éred" különben nem fogja tudni miért szidtad le.

2010. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!