Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nagy baj hogy egy németjuhá...

Az nagy baj hogy egy németjuhászt ritkán megkötök pl.3 óra hosszára? Olyanra gondolok mint egy grillezés és félnek a barátok tőle stb.

Figyelt kérdés
Egyébként nagy kertben szaladgálhat napi séta mellet.
2011. febr. 26. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ennyi időt kibír a kutya.
2011. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Azokkal a kutyákkal mi van,akik 8-10 óra hosszat,míg a gazdi dolgozik,be vannak zárva egy lakásba egyedül?

2011. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kibirja, de szerintem jobb ötlet lenne egy részt lekeríteni a kertből a számára vagy kenel.
2011. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Habár az enyém kétszer akkora mint egy németjuhász, és nem szoktam megkötni barátok kedvéért sem. Szerencsére minden barátunk szereti, ha valaki nem szeretné, akkor nem hívnánk meg. Grillezéshez, kerti partihoz sem kötjük meg. Egy szabály van, senki semmivel nem etetheti. Innentől kezdve ő is tiszteletben tartja az asztalt és nem pofátlankodik oda a mi ételünkhöz.
2011. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!